Zorganizowanie taniej przeprowadzki na terenie Warszawy

O zmianie lokalizacji już jakiś czas temu mówiono w firmie, ale nikt nie spodziewał się, że tak szybko do tego dojdzie. Kiedy prezes wezwał mnie na spotkanie, to już wiedziałem o co chodziło. Miałem znaleźć nową lokalizację na terenie Warszawy, co mnie cieszyło.

Przeprowadzka zlecona doświadczonej firmie 

przeprowadzki firm Warszawa tanioGdyby prezes chciał przenieść firmę do innego miasta, to pewnie zrezygnowałbym z pracy. Na szczęście wybrał to samo miasto. Znalazłem dużo większy lokal, który idealnie się nadawał i prezes wyraził swoją aprobatę. Musiałem tylko znaleźć przedsiębiorstwo, które oferowało przeprowadzki firm Warszawa tanio takich usług nie miała, więc musiałem się sporo nasilić, żeby znaleźć kogoś właściwego. Prezes jasno się wyraził, że koszt przeprowadzki ma być jak najniższy. Dostałem ograniczony budżet, w którym musiałem się zmieścić. Przejrzałem sporo ofert i zdecydowałem się na współpracę przedsiębiorcy, który zatrudniał zaledwie kilka osób. Uznałem, że to wystarczy zwłaszcza, że człowiek ten dysponował pięcioma autami, którymi przeprowadzał firmy. Ponadto posiadał ogromne doświadczenie i wiedział jak postępować ze sprzętem biurowym w czasie transportu. Cena za przeprowadzkę na drugi koniec Warszawy była tak niska, że miałem świadomość, iż zaskoczę prezesa. Kiedy do niego poszedłem z informacjami, to faktycznie się zdziwił. Widziałem, że informacja o taniej przeprowadzce firmy poprawiła mu nastrój. Przeprowadzka firmy miała miejsce w weekend i poszła wyjątkowo sprawnie.

Nowa lokalizacja była zdecydowanie lepsza. Ja dostałem duże biuro i mogłem do niego w końcu wstawić drukarkę. Wcześniej chodziłem do biura obok, co nie było zbyt komfortowe. Wszystkim pracownikom nowe biura bardzo się podobały i każdy był zadowolony z tej przeprowadzki.