Wytrzymałe rzepy pasmanteryjne do obuwia

Od kilku lat prowadzę dobrze prosperującą firmę, która zajmuje się produkcją obuwia dziecięcego najwyższej jakości. Moją markę na tle konkurencji wyróżnia zwłaszcza ciekawe wzornictwo – słyniemy bowiem z tego, że staramy się nadawać modnym butom praktyczne cechy, które sprawdzą się w przypadku dzieci. Naszym flagowym produktem są zwłaszcza odpowiednio wyprofilowane, kolorowe adidasy dziecięce, które bardzo łatwo się zakłada. 

Buty z praktycznymi rzepami pasmanteryjnymi 

rzepy pasmanteryjneWszystkie materiały, które wykorzystujemy do produkcji obuwia kupujemy jedynie u sprawdzonych, renomowanych producentów. Wraz ze swoją załogą często jeżdżę do różnych magazynów oraz hurtowni, w których osobiście wybieram produkty najwyższej jakości. Podczas ostatnich zakupów udało mi się zakupić rzepy pasmanteryjne wysokiej klasy, które postanowiłam wszywać w projektowane przez nas buty dziecięce. W hurtowni miałam okazję przekonać się o tym, że istnieje bardzo wiele rodzajów rzepów. Zdecydowanie najbardziej popularne są aktualnie rzepy tekstylne znajdujące zastosowanie w wieku branżach. Produkty te są zazwyczaj tworzone z  poliamidu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia.Materiał ten jest ponadto bardzo elastyczny, rzepy te z powodzeniem można więc wszywać w różne modele ubrań oraz obuwia. Wybrane przeze mnie taśmy rzepowe pokryte były warstwą klejącą, która umożliwiała szybkie i łatwe nanoszenie rzepów na produkty. Po konsultacji z sprzedawcą zdecydowałam się na rzepy podklejane klejem kauczukowym, ponieważ zostałam zapewniona o tym, iż klej ten doskonale przywiera do skóry zwierzęcej, z której produkujemy obuwie. Moją uwagę przykuły również rzepy dwustronne, ponieważ zdały mi się one bardzo solidne oraz funkcjonalne. Podczas wizyty w hurtowni dowiedziałam się również o tym, że swoistą nowością na rynku są grube rzepy, które przywierają do siebie za pomocą twardych, plastikowych haczyków. Postanowiłam zakupić na próbę kilka taśm owego produktu, który zamierzałam przetestować w naszej fabryce. 

Zakupiłam wiele taśm różnokolorowych rzepów. Najbardziej zadowolona byłam zwłaszcza z pastelowych odcieni, które współgrały z kolorystyką naszego obuwia. Zakupione przeze mnie rzepy okazały się bardzo praktyczne i przede wszystkim wytrzymałe. W ten oto sposób udało mi się zaprojektować obuwie, które mogą samodzielnie założyć nawet najmłodsze dzieci. Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że rzepy te są bardzo tanie – na ich zakup może więc sobie pozwolić każdy.