Wysokiej jakości kable hdmi

Do wyposażenia sali turniejowej potrzebna nam była naprawdę duża ilość monitorów, jednak nie mieliśmy odpowiedniej ich ilości na stanie. Postanowiliśmy więc obejść ten problem, i do części komputerów podłączyć monitory reklamowe, jakie od dłuższego czasu leżały w magazynie nieużywane. Były one niemal tej samej jakości co monitory komputerowe, choć wymagały podobnego oprogramowania jak podłączony do komputera telewizor, by działać sprawnie. Problemy zaczęły się w momencie, w którym okazało się iż nie mamy okablowania, potrzebnego do montażu monitorów.

Kable hdmi do telewizorów

kabel hdmi w KrakowieMożliwe było co prawda używanie przejściówek, aczkolwiek spowalniały one pracę komputera na tyle, by miało to bardzo widoczny wpływ na grę, i utrudniało graczom sterowanie. Dlatego też, do każdego monitora musiał zostać dokupiony wysokiej jakości kabel hdmi w Krakowie na szczęście było mnóstwo sklepów komputerowych, mniejszych lub większych, więc z dostępnością samych kabli problemu nie było, aczkolwiek zdecydowaliśmy się na niewielką inwestycję, szukając przewodów o najwyższej jakości i najlepszym przesyle sygnału, by dzięki nim można było używać normalnego telewizora czy monitora reklamowego dokładnie tak jak monitorów dedykowanych do komputerów, a jednocześnie uniknąć spadku osiągów i pogorszenia obrazu. W kilku sklepach, mających w ofercie oprzyrządowanie dla graczy z najwyższej półki, znaleźliśmy dokładnie takie przewody, jakich było nam potrzeba, choć oczywiście ze względu na wysoką jakość i stosunkową ich rzadkość, miały nieco wyższą cenę, aczkolwiek samymi możliwościami znacznie przebijały standardowe okablowanie. Wysokiej jakości przewody były również zabezpieczone przed efektami skoków napięcia, nie były też podatne na utratę sygnału spowodowaną nadmiernym wygięciem kabla.

Było to świetną cechą do naszych warunków, gdyż nieraz usytuowanie komputera na stanowisku było dość trudne, podobnie jak przeprowadzenie kabli w taki sposób, by gracze przypadkowo nie wyrwali wtyczek podczas grania. Kable działały doskonale, nawet lepiej niż się spodziewaliśmy, i bez problemu potrafiły udźwignąć nawet bardzo dynamiczną grafikę podczas intensywnych rozgrywek, nie wywołując żadnych widocznych zniekształceń obrazu, działając cały czas z taką samą doskonałą płynnością.