Wysoka bateria umywalkowa do łazienki

Razem z mężem postanowiliśmy wyremontować łazienkę. Kiedy wprowadzaliśmy się do naszego mieszkania kilka lat temu, to robiliśmy generalny remont całego mieszkania. W tym łazienki. Niemniej jednak, wraz z upływem czasu, zmienił się nasz gust oraz upodobania. Łazienka zresztą i tak nadaje się do remontu.

Modna wysoka bateria umywalkowa

wysokie baterie umywalkoweW łazience bardzo podoba mi się podwójny zlew i wysokie baterie umywalkowe. Takie mi się właśnie marzą w naszej nowej łazience po remoncie. Wiem, że jest to bateria stojąca, nablatowa i takiej właśnie chciałam poszukać. Cała łazienka miałaby być utrzymana w loftowym stylu. Czarne meble na wysoki połysk a do tego drewniane panele na ścianach i duże płytki na posadzce – również z wyglądu przypominające drewno. Oczami wyobraźni już widziałam ten wystrój. Dla przełamiania designu oraz dla kontrastu biała umywalka z wysoką baterią. Dotychczasowa łazienka była bardziej tradycyjna. Ja jednak szukając inspiracji w różnych branżowych dodatkach trafiłam na podobne stylizacje. Od razu wpadły mi w oko. Stąd pojawił się pomysł na remont a mój mąż na niego przystał. Wysokie baterie umywalkowe są bardzo modne i dodają klasy całej aranżacji. Bardzo zależało mi na tym, aby baterie umywalkowe były pokryte powłoką, dzięki której woda nie zostawiałaby zacieków na kranach i elementach baterii. To moja zmora, która od zawsze mnie irytowała w poprzedniej a w zasadzie jeszcze obecnej łazience. Tym razem dużo czytałam na ten temat i do sklepu chciałam pójść już wstępnie przygotowana i odpowiednio poinformowana. W sklepie dodatkowo dowiedziałam się, że tego typu baterie są jednouchwytowe oraz posiadają różne średnice głowicy, co jest ponoć bardzo istotne. Ja jednak tym nie zaprzątałam sobie głowy, ponieważ sprawy techniczne pozostawiłam mężowi. On jest bardziej w temacie i będzie wiedział co dalej zrobić z taką baterią. W sklepie przekonałam się, że wysokie baterie umywalkowe to faktycznie dobre rozwiązanie.

Po całym remoncie pomieszczenia i zamontowaniu wybranych przez nas baterii okazało się, że całość wyszła fenomenalnie oraz wygląda zdecydowanie lepiej, niż wcześniej. Nadal uważam, że ten typ kranów dodaje pomieszczeniu klasy oraz elegancji. Tak też się stało w przypadku naszej łazienki, która wygląda teraz przepięknie.