Wyposażenie salonów kosmetycznych tylko z certyfikatem

Kilka lat temu ukończyłam kosmetologię. Wraz z przyjaciółką ze studiów postanowiłyśmy otworzyć gabinet kosmetyczny. Postanowiłyśmy również podnająć stanowisko manicurzystce. Wynajęłyśmy spory lokal i zaczęłyśmy go urządzać od postaw. Po małym remoncie wstawiłyśmy nowe meble i rozpoczęłyśmy zakupy sprzętu do zabiegów kosmetycznych. Stanowisko do paznokci było już w pełni wyposażone. Cała ta inwestycja dość dużo nas kosztowała. Mamy nadzieję, że z czasem wszystko się zwróci i zacznie przynosić zyski.

Certyfikat zagwarantuje dobrą jakość wyposażenia gabinetu kosmetycznego

certyfikowane wyposażenie gabinetów kosmetycznychMeble są bardzo ważne w gabinecie kosmetycznym. Niezbędne są krzesła, stolik i szafka na lakier do paznokci do stanowiska manicure, miejsce na kasę fiskalną i regały do przechowywania sprzętu i kosmetyków. Wygodne łóżka kosmetyczne do wykonywania zabiegów to podstawa. Trzeba również urządzić miejsce dla klientek oczekujących na zabiegi. Niezbędny jest również sprzęt do zabiegów kosmetycznych. Korzystamy tylko z hurtowni, które oferują certyfikowane wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Tylko taki sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Starałyśmy się wybierać polski sprzęt kosmetyczny. Polska branża kosmetyczna jest bardzo rozwinięta, a co za tym idzie możemy pochwalić się urządzeniami naprawdę wysokiej jakości. Są one sprzedawane od kilkunastu nawet lat, dobrze przetestowane i co najważniejsze bardzo skuteczne. Posiadają również wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest to bardzo istotne. Nasz gabinet ma być miejscem, w którym klienci mogą bez żadnych obaw i z pełnym zaufaniem zadbać o swoją urodę. Sprzęt z certyfikatami, z górnej półki, zagwarantuje, że nie zdarzy się jakaś niemiła niespodzianka podczas zabiegu. Tymi samymi kryteriami kierowałyśmy się podczas zakupu sterylizatora do sprzętu kosmetycznego.

Nasz biznes się rozwija. Manicurzystka, która wynajmowała u nas stanowisko została naszą pracownicą. Jest z tego bardzo zadowolona. Mamy coraz więcej klientek. Polecają one nasz gabinet swoim znajomym. Klienci z polecenia to skarb. Wynajęłyśmy również firmę, która zrobi nam stronę internetową. Sam baner reklamowy już nie wystarczy jeśli chcemy przyciągnąć jeszcze więcej nowych klientów. Zatrudniłyśmy również na kilka godzin w tygodniu wizażystkę, która zajmuje się makijażem ślubnym.