Wyciskarki firmy Hurom

Owoce i warzywa powinniśmy spożywać na surowo, gdyż zawarte w nich składniki mineralne i witaminy ulegają bezpowrotnej utracie pod wpływem obróbki termicznej. W dużych miastach powstało sporo punktów gastronomicznych, które sprzedają świeżo wyciskane soki niemalże ze wszystkich warzyw i owoców. Mając dobry sprzęt, samodzielnie przygotujemy taki sok. 

Funkcje wyciskarek firmy Hurom  

hurom one stop - wyciskarkaJedna szklanka soku może zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminę C. Nie każdy z nas jest w stanie codziennie zjeść pięć porcji warzyw i owoców, bo żyjemy w dużym pośpiechu i często obiady spożywamy w okolicznych restauracjach. Wystarczy każdego dnia poświęcić parę minut na zrobienie pysznego soku z dowolnych produktów, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na witaminy. Najlepszym sprzętem do uzyskania takiego soku będzie Hurom One Stop – wyciskarka wolnoobrotowa o dużej mocy silnika. Jest to profesjonalny sprzęt z innowacyjnym ślimakiem miażdżącym, oraz ugniatającym owoce i warzywa na suchą pulpę. Dzięki wolnym obrotom, sok jest uzyskiwany bez podgrzewania, jakie ma miejsce w tradycyjnych sokowirówkach, lub blenderach. Dzięki podwójnemu situ, możemy się cieszyć klarownym sokiem, bez grama cząstek i pestek. Hurom One Stop posiada dwa stopnie prędkości, i silny, wydajny silnik. Dzięki dużemu otworowi na wsad produktów, możemy do środka wrzucać całe owoce i warzywa. Hurom One Stop jest jedyną wyciskarką na rynku, która posiada aż półtora litrowy pojemnik na sok, oraz litrowy pojemnik na pulpę powstałą po zrobieniu soku. Aby ułatwić nalewanie soku, otwór na sok jest wyposażony w przekręcaną końcówkę, dzięki której sok nie będzie nam kapać w niewłaściwym momencie. Komora na wsad, posiada widoczne wskazówki pomagające napełnić ją do optymalnego poziomu. Wyciskarka jest inteligentnym urządzeniem wyposażonym w czujnik bezpieczeństwa, który nie pozwala włączyć urządzenia jeżeli jest nieprawidłowo złożone. 

Urządzenia firmy Hurom nie należą do najtańszych, ale za to są wysokiej jakości. Każda wyciskarka posiada aż dwuletnią gwarancję producenta i bezpłatny serwis. Zakup wyciskarki z pewnością będzie trafionym zakupem i będzie wykorzystywana przez wszystkich domowników. Możemy ją nabyć w większości sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego, albo w sieci na stronie producenta.