Współpraca z producentem domów letniskowych

Podejmowałem różne inwestycje i byłem dość wszechstronnym przedsiębiorcą. Poza własną restauracją, klubem nocnym i firmą handlową byłem jeszcze udziałowcem w kilku spółkach. Dzięki temu miałem kilka stałych źródeł dochodu i nie musiałem obawiać się o przyszłość swoich bliskich. Zarabiałem w ciągu roku nawet kilka milionów złotych.

Ośrodek wypoczynkowy z komfortowymi domami letniskowymi

domy letniskowe producentW maju zostałem zaproszony na bankiet dobroczynny i wybrałem się tam wraz z moją żoną. Natalia uwielbiała takie bankiety i zawsze dobrze się na nich bawiła. Ja liczyłem bardziej na zawarcie jakichś nowych znajomości, które miały owocować w przyszłości w kwestii interesów. Na bankiecie został mi przedstawiony człowiek, który oferował nowoczesne i bardzo komfortowe domy letniskowe producent ten był ceniony w swoim środowisku i wiedziałem, że takim człowiekiem warto było podejmować rozmowy. Wpadłem od razu na pomysł, żeby otworzyć własny ośrodek wypoczynkowy nad morzem i takie domy letniskowe byłby idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcieli wypocząć w warunkach o najwyższej jakości. Rozmowy z tym producentem były bardzo korzystne i postanowiłem z nim współpracować. Kazałem swojej sekretarce znaleźć teren, który idealnie nadawał się na budowę ośrodka wypoczynkowego. Cena nie miała żadnego znaczenia, ponieważ stać mnie było na taką inwestycję i zresztą wiedziałem, że będzie ona bardzo dochodowa. Producent domów letniskowych wyliczył mi koszt tej inwestycji. Zdecydowałem się na dwanaście domów, które miały stanąć na terenie mojego ośrodka. Sam zdecydowałem jak miały wyglądać domki letniskowe i to ja przekazałem producentowi projekty. Każdy dom był zaprojektowany w innym stylu, ponieważ ceniłem sobie urozmaicenie. Nie chciałem, żeby wszystkie domy w ośrodku wyglądały tak samo. Różnorodność przyciągała więcej turystów a to przecież chodziło przede wszystkim.

Pomysł z własnym ośrodkiem wypoczynkowym oczywiście wypalił. Sekretarka znalazła atrakcyjną lokalizację, gdzie kręciło się dużo turystów. Na dodatek oferowałem nowe i komfortowe domy letniskowe w dość przyzwoitych cenach, więc przez cały rok domy były rezerwowane. Współpraca z producentem tych domów od samego początku była udana i dlatego wszystko tak sprawnie udało się zrealizować.