Więcej serduszek na Instagramie

Jeszcze do niedawna mój Instagram był typowym kontem młodej dziewczyny, która za pomocą tej platformy dzieli się ze światem skrawkiem swojego życia. W pewnym momencie zauważyłam, że jest wiele kont bardzo podobnych do moich o lifestylowej tematyce, które zyskały wielką popularność i co więcej osoby je prowadzące zaczynają ładnie na nich zarabiać, więc postanowiłam do nich dołączyć.

Jak zdobyć lajki na IG?

kup like instagramMoje zdjęcia oraz opisy nie odbiegały jakościowo od tych na profilach popularnych. Co więcej, moje specyficzne poczucie humoru oraz oryginalne, ale estetyczne filtry mogły mi nawet pomóc w byciu zauważoną pośród ogromnej konkurencji. Niestety droga na szczyt okazała się trudniejsza, niż przypuszczałam. Pomimo tego, że przykładałam jeszcze większą uwagę do promocji konta oraz do stosowanych hashtagów to jednak profil rozrastał się w ślimaczym tempie. Im więcej czytałam na temat tego, jak wypromować konto na Instagramie, tym bardziej skłaniałam się do zakupu polubień pod najlepszymi zdjęciami. W końcu zdecydowałam się na ten krok i polecam go każdemu, kto ma podobny problem do mojego. Jeżeli również chcesz przyspieszyć sobie cały proces kup like Instagram bowiem, jak wszyscy wiemy zarówno w polecanych, jak i pod każdym hashtagiem promuje zdjęcia z największą ilością polubień. Jeśli zatem dokupimy je do jednego lub paru najładniejszych zdjęć wówczas mamy większe szanse na znalezienie się w widocznym miejscu pod hashtagiem tym samym stając się sami bardziej widocznymi.

W moim przypadku zabieg kupienia lajków pozwolił wystartować wreszcie mojemu profilowi. Dzięki temu, że moje zdjęcia zaczęły być widoczne przyciągnęły znacznie szersze grono użytkowników, którzy zaczęli lajkować zarówno zdjęcia do których kupiłam lajki, jak i inne na moim profilu. Jednocześnie przybyło mi bardzo dużo obserwacji w krótkim czasie, a zatem plan całkowicie wypalił. Od tego momentu kolejne zdjęcia zaczęły zyskiwać coraz więcej serduszek, a moje konto zaczyna się rozrastać w niesamowitym tempie.