Uwiecznij wesele na zdjęciach

Ślub i wesele to z pewnością jedno z tych wydarzeń, o których chcecie pamiętać do końca życia. Wspomnieniami wielokrotnie wraca się do chwili, kiedy słychać było sakramentalne „tak”. Warto jednak pomóc wspomnieniom i oprócz nich na pamiątkę zostawić coś więcej, na przykład fotografie z tego wyjątkowego dla was dnia. Stworzycie z nich wspaniały album, którego przeglądanie z pewnością obudzi kolejne wspomnienia.

Weselne fotografie do albumu i ramki

fotograf na wesele w KielcachWyobraźcie sobie na przykład jesienne wieczory albo spotkania z przyjaciółmi, podczas których otwieracie album ze ślubnymi zdjęciami. Będzie okazja do wspomnień, do rozmów, wiele sytuacji z pewnością sobie przypomnicie. To jeden z wielu argumentów, dla których warto zdecydować się na weselny reportaż zdjęciowy. Ze znalezieniem fachowca nie powinno być kłopotu, gorzej z terminami, tak więc lepiej odpowiednio wcześnie zarezerwować datę u specjalisty od zdjęć. Doświadczony fotograf na wesele w Kielcach, bo akurat tam ostatnio miałem okazję to sprawdzić, ma dość napięty grafik i często trudno mu znaleźć czas nie tylko na wykonanie zdjęć podczas ślubu, ale także na zorganizowanie sesji. W programie przygotowań do wesela znajdźcie więc także miejsce na ten punkt. W zamian dostaniecie album ze zdjęciami ze ślubu, wesela, ale jeśli macie ochotę, fotograf może was również odwiedzić w domu, zanim ruszycie do kościoła. W ten sposób otrzymacie też fotki, na których uwiecznione zostaną przymiarki, czyszczenie butów, zapinanie spinek i tym podobne. Koniecznie ustalcie wszystkie szczegóły i zakres pracy fotografa. Lepiej uniknąć niedomówień. Warto także zapytać o możliwość zrobienia zdjęcia z drona. Na pewno świetnie będzie wyglądała fotografia wszystkich waszych gości zrobiona z powietrza. Możecie potem zrobić z niej świetne podziękowanie za udział w weselu dla każdego, kto z wami się bawił. Albo wykorzystać do zrobienia plakatu w ramie.

Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a pamiętać trzeba także o sesji, którą jako jedną z opcji również zazwyczaj wybierają państwo młodzi. Oczywiście jest możliwość wykonania jej podczas wesela i kiedyś praktykowało się to bardzo często. Lepszym wyjściem będzie chyba ustalenie dodatkowego terminu, kiedy będzie więcej czasu i więcej możliwości. Wówczas będziecie mogli zrobić fotki w takim miejscu, jakie wybierzecie.