Urlop w Bieszczadach

Planowanie wakacji to jedno z moich wielkich hobby. Uwielbiam to robić. To najpiękniejszy okres w roku, lepszy nawet od świąt. Podróżowanie to moja pasja. Kocham odwiedzać coraz to nowe miejsca, odkrywać ich piękno. Nawet podczas jednej podróży, planuję już kolejną. Uwielbiam jeździć zarówno za granicę jak i do pięknych miejsc w naszym kraju. Podczas mojego ostatniego urlopu byłam w jednym z najpiękniejszych miast na naszym kontynencie.

Urlop i nocleg w pięknych Bieszczadach

noclegi bieszczadyMuszę dodać, że to była wielka metropolia. Lubię odwiedzać wielkie miasta, czuję się tam naprawdę dobrze. Nie oznacza to jednak, że nie lubię zacisznym miejsc, z dala od zgiełku. Dlatego mój następny urlop postanowiłam spędzić daleko od jakichkolwiek miast, w jakimś zacisznym miejscu. Teraz pozostawało tylko wybrać jakie to miejsce będzie. Początkowo wahałam się między południem a północą kraju. Zastanawiałam się czy wybrać wakacje nad naszym polskim morzem, czy może wybrać góry, a ponieważ dawno nie byłam na południu Polski, wybór padł akurat na te strony. Akurat przed planowaniem urlopu obejrzałam film dokumentalny o Bieszczadach, który mnie naprawdę wciągnął. Nie sądziłam, że jest tam aż tak pięknie. Bieszczady w tym filmie prezentowały się jak istny raj, tak inny od tego co widzimy na co dzień, mieszkając w wielkich miastach. Czułam, że potrzebuje takiej odmiany, zarezerwowałam więc noclegi Bieszczady od zawsze kojarzyły mi się z ciszą i spokojem. Stąd też jako miejsce naszego noclegu wybrałam klimatyczną drewnianą chatkę. Jeszcze nigdy nie spałam w takim miejscu, to miało być coś zupełnie innego niż do tej pory. Zazwyczaj starałam się wybierać noclegi w centrum. Chatka w Bieszczadach miała znajdować się w samym środku lasu, niedaleko jednego ze szlaków turystycznych. Co planowaliśmy robić podczas naszego urlopu w Bieszczadach? Przede wszystkim spacerować szlakami i podziwiać piękno natury. 

Bieszczady są znane ze swojej pięknej przyrody oraz tego, że na każdym kroku można spotkać majestatyczne zwierzęta, w tym żubry. Mamy w planach również uprawiać różne sporty, takie jak spływy kajakowe. Czuję, że to będą wspaniałe wakacje, już nie mogę się doczekać, aż zobaczę piękno Bieszczad i przekonam się czy jest tam aż tak wspaniale jak mówią.