Torby jak O Bag

Zdecydowana większość z nas lubi robić zakupy, bo żyjemy w świecie konsumpcjonizmu. Na każdym kroku wystawy sklepowa, reklamy, czy billboardy, kuszą nas nowymi towarami, a usługodawcy zachęcają do skorzystania z ich oferty. Najczęściej kupujemy ubrania i kosmetyki, bo należą one do produktów codziennego użytku.

Jak wygląda torba O Bag?  

torebka typu o bagKobiety uwielbiają robić zakupy i kupować rzeczy, które często zakładają tylko raz. W domu często brakuje miejsca na wszystkie ciuchy i dodatki, bo co sezon wychodzą nowe kolekcje. Panie często kolekcjonują torebki, buty, lub okulary przeciwsłoneczne, bo są to części garderoby, bez którym nie może się obejść żadna modna kobieta. Torby są używane jako miejsce do przechowywania przeróżnych rzeczy potrzebnych i niepotrzebnych. Większość torebek jest szyta ze skóry, z dermy, czy z grubych tkanin bawełnianych, ale w ostatnich latach rynek zawojowała torebka typu O Bag. Jest ona wykonana z elastycznej gumy, dostępnej w dziesiątkach przeróżnych kolorów. Na środku zewnętrznej strony, posiada dość duże, wytłoczone logo firmy O Bag, a jej uszy do trzymania i wewnętrzny organizer mogą być wymieniane. Torby mają przeróżne kształty i rozmiary, tak żeby każda kobieta znalazła model idealny dla siebie. Klasyczny, w kształcie dużego koszyka, dostępny jest dosłownie w każdym kolorze. Jest ona bardzo pojemna i z powodzeniem zmieści się do niej zeszyt w rozmiarze A4. Zapinany na zamek wewnętrzny organizer, przypina się zatrzaskami do torby od wewnątrz. Posiada on jedną, dużą kieszeń, a po boku znajduje się mała kieszonka na telefon. Torba takiego typu doskonale się nadaje na plaże, na randkę, czy do pracy, gdyż wszystkie potrzebne rzeczy w niej schowamy. Torba jest dostępna tylko w firmowych sklepach O Bag i na strona internetowych producenta. Oryginalny model kosztuje około trzysta złotych i nie warto kusić się na tańsze z innych źródeł, bo prawdopodobnie będą to podróbki o niższej jakości.

Kobieta musi posiadać przynajmniej kilka rodzajów torebek, gdyż idąc na zakupy weźmie dużą płócienną, a na randkę, małą skórzaną na łańcuszku. Torby O Bag mogą  być dowolnie modyfikowane, gdyż ozdoby, uszy, i sama torba są dostępne w sklepie w wielu fasonach, które można nabyć niezależnie od siebie w dowolnej ilości.