Tasiemki dobrze się sprzedają

 

Prowadzę sklep od kilku miesięcy. Moja pasmanteria cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. W sklepie u mnie można kupić dosłownie wszystko. Postanowiłam zrobić porządne rozeznanie na rynku zanim zakładałam sklep. Wiedziałam co musi znaleźć się w dobrej pasmanterii i bardzo starannie dobierałam sobie dostawców. Uważam, że dobre towary to podstawa, żeby utrzymać się na rynku.

Klienci chętnie kupują tasiemki

tasiemki z nadrukiemKlienci oczekują dobrych materiałów w przystępnych cenach. Oczywiście nie zawsze jakość idzie w cenie ale można znaleźć bardzo dobre materiały i nie płacić za nie kokosów. Tak było kiedy postanowiłam zamówić tasiemki z nadrukiem. Miałam spotkanie z przedstawicielem handlowym pewnej firmy. Pan bardzo usilnie namawiał mnie na zakup tasiemki z nadrukiem w wysokiej cenie. Nie byłam przekonana czy cena jest adekwatna do tej tasiemki. Nie skusiłam się na nią. Zdecydowałam się na tańszą i bardzo podobną. Uważałam, że to będzie dobry wybór i tak też się stało. Moje klientki były zachwycone tą tasiemką. Nie miałam nigdy żadnych reklamacji czy skarg. Każdy doceniał dobre wykonanie i chwalił cenę. Podobno w wielu sklepach w tej branży takie małe dodatki, tasiemki czy włóczki były dwa razy droższe niż u mnie. Ja musiałam mieć konkurencyjne ceny i dobre produkty żeby przyciągnąć do siebie klientów. Chciałam też żeby u mnie zostali i często robili zakupy.

Postanowiłam także wprowadzić po pewnym czasie sprzedaż moich towarów przez Internet. To też był dobry wybór bo miałam sporo zamówień. Towary były ode mnie wysyłane z dnia na dzień, więc bardzo szybko były dostarczana do klientek. Udało mi się załatwić tanią dostawę więc to także był spory plus. Bardzo cieszyłam się, że zdecydowałam się na założenie sklepiku i tak dobrze się wszystko układało.