Szybki i sprawny remont łazienki

Kiedy udało nam się kupić mieszkanie niestety wiedzieliśmy, że czeka nas remont łazienki. Mimo tego, zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ mieszkanie było w bardzo korzystnym wariancie cenowym. Przez co i tak sporo zaoszczędziliśmy. Z racji tego, że zależało nam bardzo na tym, aby nie przepłacać. Potrzebowaliśmy wybrać kogoś, kto w rozsądnej cenie, ale i tanio, przeprowadzi remont naszej łazienki.

Udany remont łazienki w dobrej cenie

remont łazienki w BiałymstokuPoczątkowo sądziliśmy, że może uda nam się to zrobić osobiście, ale niestety nic z tego nie wyszło. Nasza rodzina nie mogła nam pomóc, mieli własny remont, a sami nie do końca byliśmy w stanie to zrobić. Dlatego, też zdecydowaliśmy się zatrudnić ekipę budowlaną. Nigdy nie sądziłam, że remont łazienki w Białymstoku może być tanią opcją. Szczerze przyznam, że początkowo obawiałam się, że cena będzie właśnie wygórowana. Na szczęście nasi znajomi pomogli nam znaleźć firmę budowlaną, która miała bardzo dobrą cenę. Ogólnie byliśmy bardzo miło zaskoczeni, kiedy okazało się, że to naprawdę bardzo kompetentni ludzie. Bardzo byliśmy zadowoleni z przebiegu rozmów. W początkowej fazie wyglądało to w taki sposób, że zadzwoniliśmy do firmy, po otrzymaniu numeru kontaktowego. Następnie ustaliliśmy termin spotkania, w naszym mieszkaniu, aby fachowcy po prostu ocenili stan, w jakim znajduje się nasza łazienka. Co można wykonać, a czego nie. Na co zwrócić szczególną uwagę, a z czym dać sobie kompletny spokój. Panowie przyjechali niemalże następnego dnia. Dzięki czemu cały proces poszedł sprawnie i bardzo konkretnie. Osobiście zależało nam na tym, aby odnowić całkowicie łazienkę. Chodziło nam oczywiście o gruntowny remont. Bez tego by się nie obeszło. Jeżeli chodzi o sam czas wykonania, to muszę przyznać, że odbyło się to, zdecydowanie szybciej niż mogłam przypuszczać.

Cały remont trwał około 2 tygodni. Według mojej opinii, to bardzo dobry czas. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie cenowe, to zamknęliśmy się w kilku tysiącach. W mojej opinii to bardzo rozsądne rozwiązanie. Nasza łazienka jest wykonana w bardzo klasycznym stylu, ale prezentuje się bardzo schludnie. Jesteśmy zadowoleni z usług tej firmy. To była bardzo dobra decyzja. Najważniejsze, że teraz możemy kąpać się bez trudu. Nie obawiając się cieknącej wody. Remont był udany.