Świetna torba z recyclingu

Mam swój styl i lubię rzeczy, które są nietypowe. Obecna moda podoba mi się, uważam, że idzie w dobrym kierunku i stylowo bardzo dobrze wypadamy na tle innych krajów. Jednak mimo to, wolałam nosić bardziej oryginalne rzeczy, ponieważ doceniałam to co unikatowe. Uwielbiałam się wyróżniać. Odkąd pamiętam zawsze kombinowałam ze stylizacjami. Jako mała dziewczynka sama tworzyłam sobie stroje z tkanin pozostawionych w domu. Babcia była krawcową, więc sporo tego mieliśmy.

Recycling i wyjątkowe torby

torba z recyclinguNie lubiłam, gdy materiały babci się marnowały, więc czasami ze strzępków robiłam sobie sukienkę z łączonych materiałów. Dbałam też o środowisko, pomagałam w schronisku. Żyłam wtedy w zgodzie sama ze sobą. Ostatnio planowałam kupić sobie nową torebkę. Znalazłam w internecie wzmiankę o odzieży, która powstaje z recyclingu. Sprawdziłam, czy poza odzieżą tworzą też inne dodatki. Interesowała mnie torba z recyclingu i ku mojej radości odszukałam stronę z torbami z materiałów podanych obróbce. To wspaniałe, że coś może mieć swoje drugie życie i nie trzeba tego wyrzucać. Obecnie ilość śmieci jest tak ogromna, że warto z tym walczyć na różne sposoby. Dobrze, że recycling wpływa na to, że można też uzyskać z niego coś ładnego. Bo torby które oglądałam, były niesamowite. Przyznam, że niektóre z nich bardziej mi się podobały, niż modele dostępne w sklepach. Miałam trudny orzech do zgryzienia i ciężko było mi się zdecydować na konkretny model. Długo szukałam torebki odpowiedniej dla mnie, aż w końcu znalazłam coś niesamowitego. Czarna torba ze wstawkami z folii holograficznej, Byłam nią tak zachwycona, że w przeciągu kilku sekund kliknęłam na guzik potwierdzający jej zakup. Miała kilka przegródek wewnątrz i była bardzo pojemna. Mogłam zmieścić do niej śniadanie do pracy i jakieś dokumenty w formacie A4.

Uradowana zakupem, nie mogłam doczekać się listonosza. Gdy tylko do mnie dotarł, od razu wyjęłam torebkę i przepakowałam w nią moje wszystkie rzeczy. Była bardzo ekstrawagancka i jestem pewna, że nie powstydziłaby się jej nawet światowej klasy modelka. Oryginalne rzeczy są teraz w cenie, dlatego cieszy mnie fakt, że można w prosty sposób i pomóc naszej planecie i jednocześnie móc nosić coś fajnego. Pochwalam takie rozwiązania, trzeba popierać recycling.