Sprawdzone kosiarki Stiga

Niewiele osób lubi kosić swój trawnik, ponieważ jest to dość żmudne i wymagające fizycznie zadanie. Większość osób posiada klasyczną kosiarkę, którą trzeba pchać przed sobą, a to często jest związane z użyciem siły, zwłaszcza jeżeli trawnik jest nierówny.

Jak korzystać z popularnych kosiarek do trawy?

stiga kosiarkiPosiadanie równego i zadbanego trawnika jest marzeniem wielu ogrodników, jednak w rzeczywistości mało kto może się pochwalić takim trawnikiem, bo wymaga to wielu godzin spędzonych na pielęgnacji. Jednak można sobie to zadanie znacznie ułatwić i sprawić, że już nigdy nie będzie nieprzyjemne. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt do koszenia trawnika, który może być w postaci kosy spalinowej, kosiarki zasilanej elektrycznie lub traktorka. Każdy z nich jest dobrej jakości, ale przeznaczone są do różnych powierzchni. Do małych trawników polecane są kosy i kosiarki, natomiast do dużych terenów znacznie lepiej się sprawdzą traktorki. Jeżeli chcemy kupić sprzęt renomowanej firmy, to warto postawić na Stiga kosiarki, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród profesjonalistów i amatorów. Jest to przede wszystkim nowoczesny sprzęt do koszenia, który nie wymaga użycia siły. Wygodnie siadamy w siedzisku i jedynie kierujemy pojazdem, który może się przemieszczać z prędkością dziesięciu kilometrów na godzinę. Są to traktorki, które cechuje znacznie większa wydajność niż klasyczne kosiarki, ponieważ mają mocne silniki nowej generacji i sześciobiegowe przekładnie.

Choć pod względem efektywności najlepsze są traktorki, to jednak najwięcej klientów wybiera kosiarki Stiga, bo mają niewielkie rozmiary i świetnie się sprawdzają na powierzchniach do dwudziestu arów, a właśnie takich ogrodów jest najwięcej.