Skuteczne wypełniacze do ust

Zmysłowo wyglądające duże i pełne usta są uznawane za współczesny symbol kobiecości. Pełne, czerwone usta już od dawna mają powodzenie, stąd niesłabnąca popularność szminek, pomadek i innych kosmetyków w różnych odcieniach czerwieni mających pogłębić czerwień warg. W ostatnim czasie także wiele trendów makijażowych opartych jest na podkreśleniu i wizualnym powiększeniu ust. Usta można powiększać wizualnie za pomocą różnych makijażowych trików, lub na dłużej i tu z pomocą przychodzi kosmetologia i medycyna estetyczna.

Wypełnianie i rewitalizowanie wyglądu ust

wspaniały wypełniacz do ustUsta możemy powiększyć na dłużej za pomocą wizualnego efektu jaki daje makijaż permanentny, przy czym jest to jedynie złudzenie, ponieważ od makijażu usta nie stają się realnie większe, lub za pomocą ostrzyknięcia ust odpowiednim wypełniaczem. Po takim ostrzykiwaniu przez co najmniej pół roku możemy cieszyć się pięknymi, pełnymi, dużymi ustami. Do powiększania ust używa się najczęściej kwasu hialuronowego. Ten niezwykle skuteczny, wspaniały wypełniacz do ust jak dotąd nie ma sobie równych i jest bardzo doceniany zarówno przez lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, jak i przez pacjentki. Do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w usta nie musimy się w żaden szczególny sposób przygotowywać, sam zabieg również nie trwa długo i nie powoduje wielu skutków ubocznych, a te, które występują, na przykład bolesność i obrzęknięcie warg mijają stosunkowo szybko. Mogą również zdarzać się sińce, które również szybko ustąpią. Dzięki wypełniaczom można nie tylko powiększać usta, lecz także wymodelować je i skorygować ich asymetrię, nawet jeśli jest ona dość znaczna. Efekty powiększenia utrzymują się w swej niezmienionej formie około pół roku do kilkunastu miesięcy, po tym czasie mogą zacząć zanikać, natomiast efekt rewitalizacji i nawilżenia ust utrzymuje się nawet kilka lat.

Wypełniacze do ust na bazie kwasu hialuronowego i nie tylko to bardzo popularne środki w medycynie estetycznej, dzięki którym można wykonać wiele zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd. Zabiegi z użyciem wypełniaczy przeprowadzane przez specjalistów z atestowanych produktów są jednymi z najbezpieczniejszych, obarczonych najmniejszym ryzykiem powikłań i skutków ubocznych, oraz najczęściej przeprowadzanych w gabinetach i klinikach urody i medycyny estetycznej.