Sklepy BHP – bezpieczeństwo i higiena podczas pracy

 

Mój mąż skończył technikum budowlane, a potem rozpoczął studia na kierunku budownictwo, które skończył z wyróżnieniem. Od czasów skończenia technikum pracował w firmie budowlanej i nabierał doświadczenia w zawodzie. Na tę chwile ma zarówno doświadczenie, jak i wykształcenie. Namówiłam go więc na założenie własnej firmy budowlanej.

Dbałość o bezpieczeństwo – asortyment sklepów BHP

Sklep BHPPosiadamy również drugą firmę, która została zarejestrowana na mnie. Oprócz firmy budowanej, posiadamy sklep BHP. Obie nasze firmy dobrze prosperują i przynoszą zyski. Budownictwo to odpowiedzialna dziedzina, gdyż to od nas i osób zatrudnionych w naszej firmie wszystko zależy. Między innymi to, czy wybudowany dom będzie służył klientom i czy wszystko w nim będzie dobrze prosperowało. Sklep BHP jest doskonałym dopełnieniem do firmy budowanej, gdyż zaopatrujemy wszelkie budowy, zarówno nasze, jak i te prowadzone przez konkurencyjne firmy. W sklepie BHP znaleźć można wszelkie niezbędne urządzenia, jak i odzież roboczą czy obuwie. Asortyment w naszym sklepie jest naprawdę bogaty, oprócz odzieży i obuwia, o którym wspomniałam w jego skład wchodzą również pasty czyszczące, jak i odplamiające oraz produkty pozwalające na szybsze usunięcie ze skóry lub ubrań zabrudzeń na przykład ze smaru. Odzież czyli koszule, kamizelki, a także typowe ogrodniczki robocze są wysokiej jakości. Żaden z naszych klientów nigdy nie skarżył się na jakość sprzedawanych przez nas produktów. Sklep BHP został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które trudnią się pracą w przy budowie budynków, dróg czy czegokolwiek innego, jak na przykład mosty lub wiadukty. Zaopatrujemy również zakłady mechaniczne czy firmy zajmujące się pracą na wysokościach bądź w górnictwie, a nawet przy produkcji. Wszelkie zakłady produkcyjne wymagają od pracowników stosowania rękawiczek, specjalistycznych butów, a także kasków. Oprócz tego warto również pamiętać, że większość zawodów wykorzystuje także gogle ochraniające oczy przed opiłkami bądź odłamkami.

Jesteśmy niezwykle dumni z siebie oraz z tego, że dzięki naszemu sklepowi wszyscy ludzie pracujący w którymś ze wspomnianych wcześniej przez mnie zawodów, na terenie naszego miasta, a nawet województwa mogą zaopatrzyć się w produkty zapewniające im bezpieczeństwo. Tym samym przestrzegając wszelkich norm bezpieczeństwa i higieny pracy.