Sklep z suszem konopnym

Wśród wielu popularnych preparatów konopnych dużym zainteresowaniem wśród klientów i pacjentów cieszy się susz konopny. Pozyskiwany z kwiatostanów konopi pochodzących z legalnych i ekologicznych upraw wykazuje wszechstronne działanie na ludzki organizm i zdrowie. W swoim składzie posiada drogocenne składniki, takie jak nienasycone kwasy tłuszczowe, związki kannabinoidowe, flawonoidy, sterole i terpeny, a także minerały i witaminy. Regulują one procesy zachodzące w ludzkim organizmie, a aktywny kannabidiol jest roślinnym odpowiednikiem substancji występującej naturalnie w organizmie ludzkim.

Zakup suszu konopnego

susz konopny sklepNajczęściej susz wykorzystywany jest do waporyzacji i aromaterapii. Aromatyczny susz konopny sklep internetowy oferuje w licznych odmianach, różniących się walorami smakowymi i zapachowymi. Ceny uzależnione są od stężenia aktywnego kannabidiolu oraz gramatury. Na polskim rynku istnieje wiele odmian konopi siewnych, z których produkowany jest susz konopny. Najczęściej susz kupowany jest przez osoby borykające się z problemami związanymi ze stresem i depresją. Działa bowiem uspokajająco i relaksująco. Nie ma jednak wpływu psychoaktywnego na ludzki organizm i tym samym nie wywołuje uzależnienia i odurzenia.Przyjmowany w formie pary wodnej w procesie waporyzacji wnika do organizmu poprzez drogi oddechowe. Kannabidiol działa jak radar poszukujący stanów zapalnych i patologicznych zmian w obrębie tkanek. Swoje działanie skupia na procesach chorobotwórczych, poprawiając regenerację komórek i hamując zmiany wywołane stanem zapalnym. Najczęściej stosowany jest w schorzeniach związanych z układem nerwowym, gdzie dochodzi do zmian neurodegeneracyjnych. Pomaga chorym na stwardnienie rozsiane i zanikowe boczne, a także pacjentom onkologicznym, zwłaszcza przechodzącym chemioterapię. Stosowany jest w terapiach nowotworowych, gdyż łagodzi nudności i wymioty, a także intensywnie wpływa na komórki rakowe. Pod wpływem kannabidiolu komórki rakowe obumierają, a proces migracji i namnażania znacznie spowalnia. Dzięki temu można opanować chorobę i znacznie zmniejszyć obszar objęty zmianami chorobotwórczymi.

Kannabidiol w organizmie utrzymuje się do kilku godzin, dlatego bardzo istotne jest systematyczne spożywanie suszu konopnego. Spożywanie produktów konopnych nie uzależnia i nie wywołuje skutków ubocznych. Dawki należy dobrać do indywidualnych potrzeb organizmu. Terapię dobrze jest skonsultować z lekarzem prowadzącym, tak, aby wspomagać terapie farmakologiczne. Bardzo często susz konopny działa lepiej niż zwykłe leki i przynosi efekty terapeutyczne bez skutków ubocznych. Ma wszechstronne działanie, a do tej pory używany tylko i wyłącznie w terapiach niekonwencjonalnej medycyny coraz częściej doceniany jest przez liczne grono lekarzy i naukowców.