Rustykalna rama pasująca do obrazu

Dom, w którym mieszkała moja mama, gdy była mama, nadal wyglądał dobrze. Babcia i dziadek o niego dbali i robili wszystko, aby się nie zestarzał nagle, wymuszając na dziadkach przeprowadzkę do miasta. Bardzo dobrze czuli się na wsi i potrafili zadbać o swoje otoczenie. Jednak nie wszystko dało się w nienaruszonym stanie zachować do tego czasu.

Rustykalny styl – idealny do obrazów

ramy do obrazów rustykalneOtóż, gdy odwiedzamy dziadków, to mama zawsze mówi, że ma wrażenie, że się prawie nic nie zmieniło od czasów, gdy była dzieckiem. Oczywiście, w domu pojawiło się wiele nowych sprzętów elektronicznych, których tutaj nie było lata temu, ale z grubsza wszystko zostało zachowane. Jednak zdaniem mamy największą różnicą jest brak obrazów, które dziadek kiedyś kupił jeżdżąc do Niemiec. Zawsze wisiały one w salonie, ale babcia powiedziała, że ramy tak się zniszczyły, że nie nadawały się do pokazywania ich publicznie. Dziadek co prawda miał inne zdanie na ten temat, jednak decyzji babci nie udało mu się zmienić. Stare ramy były w stylu rustykalnym, więc gdyby obrazy miały wrócić do salonu, to też trzeba byłoby znaleźć tego typu ramy dla nich, tylko że nowe. Nadal siedząc u nich na obiedzie zacząłem przeglądać w sieci ramy do obrazów rustykalne i znalazłem kilka bardzo fajnych ofert. Pokazałem dziadkowi kilka pięknych ram utrzymujących rustykalny styl i stwierdziliśmy, że kupimy je, a wtedy babcia pozwoli z powrotem zawiesić malowidła na widoku.

Kupione ramy były idealnie dopasowane do wszystkich obrazów. W dużej mierze były one podobne do starych ram, jednak wyglądały oczywiście na nowsze i były w o niebo lepszym stanie. Od razu nadały nowego, świeżego ducha tym obrazom. Babcia nie miała więc wyboru i musiała zgodzić się ponownie przywrócić je do salonu.