Przypinka dla rodziców pary młodej

 

Każdy ślub jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla pary młodej, ale też dla ich najbliższej rodziny. Ślub szczególnie przeżywają rodzice, dla których jest o wydarzenie może nawet bardziej emocjonujące od ich własnego ślubu. Warto więc pamiętać o tym, żeby w szczególny sposób zadbać na ślubie i weselu o własnych najbliższych. Coraz modniejsze staje się wyróżnianie ich spośród innych gości, podobnie, jak wyróżnia się świadków.

Dekoracyjny kotylion na wesele

kotyliony dla rodzicówJednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu niemal każdego człowieka jest ślub. Jest to ważny moment przejścia do innego stanu cywilnego i moment całkowitej zmiany w życiu. Ślub jest początkiem rodziny, w której z czasem pojawiają się dzieci. Nic więc dziwnego, że każdemu zależy na tym, żeby przeżyć własny ślub w sposób wyjątkowy. Jest to na pewno dzień pełen wielkich emocji, towarzyszących nie tylko młodej parze, ale też najbliższym. Wiele par młodych stara się o to, żeby ślub był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Chcą też w wyjątkowy sposób docenić swoich rodziców, nie tylko składając im podziękowania, ale też wyróżniając ich na weselu. Szczególnie popularne w ostatnich latach stały się kotyliony dla rodziców, które przypina się do ubrania. Są to piękne dekoracje, w postaci wstążek i małych kwiatków, które pozwalają wyróżnić rodziców spośród innych gości. Kotyliony dla rodziców przypominają nieco te, które noszą świadkowie. Są one jednak nieco mniejszy. Wybierając kotyliony pary młode sugerują się szczególnie tym, żeby dopasować je wizualnie do całościowej koncepcji dekoracji całej uroczystości. Na kotylionach pojawia się więc zazwyczaj motyw przewodni albo w postaci konkretnego koloru, albo jakiejś rośliny. Kotyliony przypina się zazwyczaj za pomocą specjalnej agrafki, która jest praktycznie niewidoczna. Ważne jest to, żeby takie kotyliony były na tyle drobne, żeby nie przeszkadzały w trakcie zabawy weselnej.

Warto pamiętać o tym, że wesele wiąże się z wielkimi emocjami nie tylko u pary młodej, ale też u ich rodziców. Często rodzice przeżywają to wydarzenie bardziej, niż sami zainteresowani. Pięknym gestem jest wyróżnienie rodziców z tłumu gości. Takie wyróżnienie odbywa się za pomocą specjalnych kotylionów, które przypina się do ubrania. Są to małe, ale niezwykle urokliwe przypinki.