Profesjonalna fotografia okolicznościowa

Zbliżał się bardzo ważny dzień w życiu mojej mamy. Właśnie kończyła okrągłe pięćdziesiąt lat. Było to duże wydarzenie i zaprosiła na nie całą rodzinę. Mama mimo wieku dalej była jak dwudziestolatka, w świetnym stanie fizycznym i psychicznym. Codziennie biegała z rana i dbała o siebie. Najbardziej na świecie uwielbiała swoją wnuczkę, która była przez nią bardzo długo wyczekiwana.

Sesja fotograficzna córki

profesjonalna fotografia dziecięca - BydgoszczPomyślałam, że skoro mama aż tak bardzo uwielbia moją córkę, mogłabym wymyślić jakiś prezent związany z dzieckiem. Dlatego uznałam, że profesjonalna fotografia dziecięca – Bydgoszcz byłaby idealna. Wiedziałam, że moje koleżanki korzystają czasami z usług fotografów, w celu wykonania kalendarzy dla dziadków z podobizną ich maluchów. Ja postanowiłam zrobić specjalną sesję, żeby później zdjęcia nadawały się do powieszenia nad kominkiem, czy dołączenia ich do albumu. Planowałam wydrukować zdjęcie w bardzo dużym, obrazowym formacie i chciałam je oprawić. Sesja zdjęciowa była dla mojej córki ogromnym szczęściem. Poczuła się jak gwiazda, kiedy ją czesano i ubierano. Dokładano jej dekoracji, przyczepiano różne wstążki. Zaplanowałam, że na zdjęciu znajdą się też duże litery z jakąś dedykacją dla babci. Tak więc trzeba było je ładnie ułożyć, żeby znalazły się na zdjęciu w odpowiednim rozmieszczeniu. Chciałam, żeby ta fotografia była wyjątkowa i żeby też moja córka dobrze się bawiła. Na szczęście nie miałam się czym martwić, ponieważ córka bardzo szybko złapała kontakt z fotografem i wczuła się w swoją rolę. Pracowała jak taka prawdziwa modelka na profesjonalnej sesji. Dużo zasługi było tutaj pana fotografa, który potrafił wyczarować odpowiedni klimat i nastrój. Pracował z dziećmi od wielu lat i dzięki temu miał do nich odpowiednie podejście. Córka była nim zachwycona, bo co chwila mówił coś śmiesznego.

Zdjęcia zostały wykonane bardzo ładnie. Na koniec sesji miałam do nich wgląd, w celu wybrania kilka najlepszych. Był to ciężki wybór, ponieważ wszystkie mi się podobały. Ostatecznie dokonałam wyboru i za kilka dni mogliśmy pojechać do babci z prezentem. Usługę wykonano ekspresowo, nie trzeba było czekać tygodniami na wywołanie. Babcia była tak wzruszona i tak jej się podobało zdjęcie, że od razu je wzięła i pokazywała wszystkim gościom jaką ma fantastyczną modelkę w rodzinie.