Produkcja łyżek koparek na zamówienie

Koparki wykonywały tyle zadań ile było w danym momencie potrzebne, dlatego też od jakiegoś czasu zaczęliśmy zastanawiać się nad wprowadzeniem do inwentarza lepszego wyposażenia do takowych. Nowe łyżki były szczególnie często wspominanym przez operatorów elementem, który zużywał się podczas prac bardzo szybko, zwłaszcza jeśli zadania wykonywane przez maszynę nie były związane z robotami ziemnymi.

Wyspecjalizowane łyżki do koparek wielozadaniowych

profesjonalna produkcja łyżek do koparekKoparki były przez nas używane do najróżniejszych zadań, od najprostszych robót ziemnych, przeładunku materiałów sypkich do pomocy przy rozbiórce budynków przeznaczonych do wyburzenia. Standardowe łyżki, które nie były przeznaczone do żadnego konkretnego zadania spisywały się stosunkowo dobrze przy każdym z nich, aczkolwiek pozostałe załogi firmy zaczęły wyposażać się w łyżki przeznaczone pod konkretne zadania, więc i my postanowiliśmy takowe zamówić. Profesjonalna produkcja łyżek do koparek wykonywana była przez firmę z naszej okolicy, która często korzystała z naszych usług, a która tworzyła narzędzia do koparek zarówno seryjnie, jak i na zamówienie. Oferta łyżek obejmowała narzędzia przeznaczone do wszystkich najpopularniejszych serii od najczęściej wybieranych producentów, jak również kilka wariantów uniwersalnych. Te ostatnie posiadały wymienne mocowania, które umożliwiały podłączenie łyżek do sprzętu o najbardziej niestandardowych konstrukcjach zaczepów ramion, aczkolwiek mogły być również stosowane w sprzęcie markowym. Łyżki różniły się od siebie przede wszystkim przeznaczeniem. Głębokie łyżki skarpowe były węższe niż standardowe łyżki ogólnego przeznaczenia, i używane były głównie do pracy przy stromych i niestabilnych powierzchniach, zakładowych złożach materiałów oraz do precyzyjnych prac ziemnych.

Warianty posiadające ostrza, służące do przebijania twardych powierzchni, natomiast, przydatne były podczas pracy zimą, lub robót na twardych powierzchniach, a nawet do rozbiórki budynków. Oprócz wielu różnych seryjnie produkowanych łyżek, istniała możliwość stworzenia dowolnego narzędzia na zamówienie. Mogło ono być wykonane wedle projektu zamawiającego, lub całkowicie według wykonawcy, po wstępnym ustaleniu zadania, jakie miało być wykonywane za pomocą owego narzędzia.