Potrzebowałam plis okiennych

 

Bardzo nie lubię, jak moje mieszkanie nagrzewa się od słońca. Największy problem mam z sypialnią, ponieważ w takim dusznym pomieszczeniu bardzo słabo się śpi. Postanowiłam zainwestować w jakieś przesłony okienne. Długo zastanawiałam się jaki rodzaj przesłon będzie dla mnie najlepszy. W końcu zdecydowałam się na plisy okienne. Teraz jeszcze musiałam wybrać konkretny model, który będzie pasował do moich okien i wystroju pokojów.

Gdzie w Warszawie kupię plisy okienne?

okienne plisy z WarszawyW tym celu musiałam znaleźć jakiś bardzo dobry sklep z oknami, gdzie znajdę duży wybór takich produktów. Nie wiedziałam, gdzie się udać i poprosiłam o radę moją koleżankę z pracy, która sama ostatnio wymieniała okna i żaluzje w swoim domu. Doradziła mi ona, żebym poszła do jednego sklepu, gdzie z pewnością znajdę okienne plisy z Warszawy, które spełnią moje oczekiwania. ponieważ sklep ten znajdował się w samym centrum Warszawy, blisko mojego miejsca zamieszkania, udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Faktycznie, tak jak mi doradzono, znalazłam tam plisy okienne, które mi się bardzo spodobały. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać plisy wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, w ciemny kolorze. Byłam pewna, że takie plisy z pewnością osłonią wnętrze mojego mieszkania przed nadmiernym nagrzewaniem się. Bardzo mi się w nich spodobało to, że były proste  w obsłudze. Można je było także bez problemu myć, dlatego były trwałe i wytrzymałe. Udało mi się dostać taki rozmiar plis, które idealnie pasowały do mojego okna. Były akurat dostępne w bardzo niskiej, promocyjnej cenie, dlatego nie wahałam się dłużej i postanowiłam od razu dokonać zakupów. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Udało mi się w kilka minut zamontować rolety w oknie, ponieważ ich montaż był bezinwazyjny. Dzięki temu mogłam również bez problemu zdejmować plisy za każdym razem, kiedy potrzebowałam umyć okno.

Okazały się one bardzo praktyczne i wygodne. Od teraz nie miałam już problemów z nagrzewaniem się wnętrza mojego mieszkania. Dodatkowo plisy chroniły mnie przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mieszkają na parterze, tak jak ja. Najbardziej zadowolona byłam jednak z tego, że plisy te były bardzo eleganckie i po prostu zdobiły wnętrze.