Poszukiwania zaufanego pośrednika sprzedaży mieszkań

Od dłuższego czasu starałam się sprzedać mieszkanie, które odziedziczyłam po rodzicach. Niestety, nie mogłam znaleźć żadnego chętnego kupca. Nie wiedziałam co robię źle, ponieważ wydawało mi się, że cena jest w porządku, w dodatku mieszkanie znajdowało się naprawdę w atrakcyjnej części miasta. Pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce.

Zatrudniłam pośrednika sprzedaży mieszkań z Gdańska

pośrednik sprzedaży mieszkań gdańskPodpowiedziała mi ona, że mogłabym skorzystać z pomocy pośrednika sprzedaży nieruchomości. Dowiedziałam się od niej, że taka osoba z pewnością mogłaby spojrzeć na moje mieszkanie, ogłoszenie oraz pomóc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z podpisaniem notarialnej umowy kupna – sprzedaży. Ona sama korzystała z usług takiego pośrednika przy sprzedaży swojego poprzedniego mieszkania i była bardzo zadowolona. Zdecydowałam się skorzystać z jej dobrej rady. Muszę przyznać, że zaoferowała mi ona pomoc bardzo dobrego specjalisty. Był to pośrednik sprzedaży mieszkań Gdańsk to duża miejscowość, a on miał wieloletnie doświadczenie przy sprzedaży mieszkań i innych nieruchomości w tej okolicy. Zdecydowałam się skorzystać z jego pomocy, co okazało się naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim dlatego, że pomógł mi on dużo lepiej skonstruować ogłoszenie oraz rozreklamować je wśród osób, które mogły być zainteresowane kupnem takiego mieszkania w pobliskiej okolicy.

Dzięki temu, udało mi się bardzo szybko sprzedać mieszkanie i załatwić wszystkie formalności z tym związane. Nawet nie spodziewałam się, że sprzedaż mieszkania opatrzona jest tak wieloma formalnościami urzędowymi, skarbowymi oraz notarialnymi. Całe szczęście dzięki pomocy tego pośrednika czułam się bardzo dobrze zorientowana, wiedziałam co robię i nie bałam się nic podpisywać.