Poszukiwania sali weselnej w okolicach Torunia

Już od kilku lat byliśmy z moim chłopakiem zaręczeni. W końcu postanowiliśmy zalegalizować nasz związek. Oboje mieliśmy bardzo duże rodziny, do tego sporo przyjaciół i znajomych. Chcieliśmy aby w dniu naszego ślubu, wszystkie bliskie nam osoby były razem z nami. W związku z tym zdecydowaliśmy się zrobić bardzo duże wesele. Musieliśmy więc znaleźć odpowiednią salę weselną, która pomieści wszystkich naszych gości. To zadanie spadło na mnie. Musiałam to zorganizować.

Wynajęłam bardzo elegancką salę weselną

elegancka sala weselna w okolicach ToruniaOboje z narzeczonym pochodzimy z Torunia i to właśnie w tym mieście mieliśmy wziąć ślub. Zależało mi na tym, aby znaleźć salę weselną w tych okolicach. Dobrze wiedziałam, że tego typu miejsca trzeba czasem rezerwować nawet z dwu lub trzyletnim wyprzedzeniem, dlatego nie miałam czasu do stracenia. Nasz ślub był zaplanowany na początek przyszłego roku. Na szczęście moja przyjaciółka poleciła mi bardzo ładną salę, dzięki czemu nie musiałam szukać nic odpowiedniego na własną rękę. Byłam tam na jej ślubie, dlatego wiedziałam że jest to bardzo ładnie urządzona sala, a jej wystrój świetnie pasuje do powagi dnia ślubu. Pokazałam zdjęcia tej sali mojemu narzeczonemu. Uznał, że jest to elegancka sala weselna w okolicach Torunia i zdecydowanie chciałby w tym miejscu mieć wesele. Teraz, kiedy miałam już jego akceptację pozostało tylko jedno. Zadzwonić na podany mi przez przyjaciółkę numer telefonu i zapytać właścicielkę domu weselnego, czy w wybranym przez nas terminie sala jest wolna. Zrobiłam to od razu. Okazało się, że z wolnym terminem nie będzie problemu, ponieważ zimą odbywa się w tej okolicy mało ślubów i wesel. Nie pozostało mi nic innego, jak wpłacić zaliczkę i już wkrótce miałam wszystko załatwione. Zaletą tej sali weselnej był nie tylko elegancki wystrój, ale także niskie, przystępne ceny „od talerzyka”. Byłam bardzo zadowolona.

Najważniejsze było dla mnie to, że sala weselna, którą wynajęliśmy była bardzo przestronna i z powodzeniem pomieściła prawie czterysta osób, które zaprosiliśmy na wesele. W tej sali znajdowała się również dodatkowa sala taneczna, co było bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki temu goście którzy akurat chcieli potańczyć nie przeszkadzali tym, którzy siedzieli przy stole i rozmawiali.