Poszukiwania działki przemysłowej w Bydgoszczy

 

Od kilku lat prowadzę przedsiębiorstwo. Odziedziczyłem je po swoich rodzicach. Kiedy wyregulowałem kilka spraw, które były związane z przejęciem przeze mnie przedsiębiorstwa, wreszcie mogłem zacząć rozwijać firmę, w takim kierunku jaki uważałem za słuszny. Pierwszym krokiem jaki zamierzałem poczynić było wybudowanie nowej hali przemysłowej, żeby zwiększyć wydajność pracy na produkcji. Teraz musiałem tylko znaleźć miejsce, gdzie mógłbym wybudować taką halę.

Znalazłem dużą działkę przemysłową pod firmę

działki przemysłowe w bydgoszczy z kanalizacjąZależało mi na tym, aby znaleźć działkę, która posiada już wykonany plan zagospodarowania przestrzennego, ponieważ z tym zawsze jest dużo pracy, która opóźnia budowę i powstawanie siedziby firmy. Poza tym ważne było dla mnie również to, żeby działka posiadała kanalizację. Poszukiwania takiego miejsca na interesującym mnie terenie rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: działki przemysłowe w bydgoszczy z kanalizacją, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert szybko znalazłem działkę przemysłową, która bardzo mi odpowiadało. Zarówno jej lokalizacja, jak i powierzchnia były idealne pod moje potrzeby. Działka posiadała kanalizację oraz inne media. Plan zagospodarowania przestrzennego obejmował zabudowę nawet 90% terenu, dzięki czemu mogłem wybudować w tym miejscu naprawdę dużą halę produkcyjną. Jej zaletą była też bardzo dobra lokalizacja. Teren działki przemysłowej znajdował się jeszcze na terenie miasta Bydgoszcz, ale już bardzo blisko autostrady. Działka była bardzo dobrze skomunikowana także z centrum miasta i łatwo ją było zlokalizować na mapie. Punkt był bardzo dobrze oznaczony, a w pobliżu znajdowało się sporo lokali usługowych, których bliskość mogła być atrakcją zarówno dla pracowników, jak i potencjalnych klientów. Od razu zdecydowałem się zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na spotkanie z właścicielem.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrana przeze mnie działka okazała się w bardzo dobrym stanie. Nie trzeba było za bardzo inwestować w samą działkę, można było od razu zacząć stawiać budynek. Poza tym znajdowała się na terenie ogrodzonym, chronionym, dzięki czemu była bardzo bezpieczna. Dodatkowo udało mi się ją zakupić w bardzo niskiej, przystępnej cenie.