Polecany lakier do samochodu

Razem z kolegami od dawna interesujemy się tuningiem i personalizacją samochodów. Customowe malowanie aut jest standardowym zabiegiem po każdej zmianie samochodu, a kolory które wybierane są przez nas bywają najbardziej nietypowymi, lub też najbardziej rozpoznawalnymi kolorami na jakie można auto pomalować.

Najlepsze lakiery samochodowe do tuningu

lakier novolProblemem było zawsze znalezienie konkretnych odcieni kolorów w seriach lakierów mających wymaganą przez nas trwałość i wygląd. Niejednokrotnie zdarzało się iż lakier który kupowaliśmy, a który miał pożądany przez nas odcień koloru, choćby taki jak bardzo lubiany przez nas i rozpoznawalny od razu odcień czerwieni nazywany torino red, który jest najczęściej stosowanym kolorem na wszystkich samochodach wyścigowych od dziesięcioleci, tracił jaskrawość czy odcień po nałożeniu, nawet jeśli był on zaaplikowany idealnie wedle instrukcji. Jednym z najlepszych lakierów na jakie trafiliśmy do tej pory jest natomiast lakier Novol, który nie tylko jest sprzedawany w wielu bardzo niestandardowych, lub bardzo klasycznych, kolorach, ale również nie traci barwy czy jasności po nałożeniu na dowolny rodzaj podkładu. Może być więc stosowany do tuningu samochodowego ze znacznie lepszymi efektami niż większość innych lakierów niestandardowych.

Lakiery Novola można dostać w każdym większym sklepie motoryzacyjnym, aczkolwiek ich oferta jest tak obszerna, iż trudno by którykolwiek sklep posiadał pełną paletę lakierów. Zamawianie prosto ze sklepu internetowego Novola jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż tam można dostać całą gamę lakierów, zarówno kolorowych jak i bezbarwnych, oraz wszelkiego rodzaju dodatki do nich, rozcieńczalniki czy preparaty do przyśpieszania schnięcia lakieru po aplikacji.