Polecany konferansjer z Poznania

Planujemy z narzeczonym nasze wesele. Zostało do niego jeszcze pół roku. Mamy zarezerwowany zajazd. Jest w małej wsi i stylizowany na wiejski domek. Odbędzie się tam przyjęcie weselne. Jest dużo pokoi, więc goście będą mieli gdzie przenocować. Sam zajazd składa się z kilku budynków – jest między innymi „kuźnia” i „powozownia”. Wszystko jest bardzo ładne i ma niepowtarzalny klimat. Kościół również mamy już załatwiony. Czekają nas jeszcze nauki przedmałżeńskie. Narzeczy kupił już garnitur a ja zaczynam się rozglądać za suknią ślubną. Szukam czegoś prostego i eleganckiego.

W Poznaniu łatwo znaleźć konferansjera

Konferansjer - PoznańNie tylko poszukiwania sukni ślubnej mam jeszcze na głowie. Długo zastanawialiśmy się z narzeczonym nad wyborem zespołu muzycznego na wesele albo didżeja. W końcu jednak wybraliśmy zupełne co innego. Na weselu naszych znajomych pod Poznaniem był świetny konferansjer i postanowiliśmy skorzystać z jego usług. Jeśli tym kogo szukamy jest Konferansjer – Poznań jest miejscem, gdzie go znajdziemy. Dane kontaktowe otrzymaliśmy od znajomych. Umówiliśmy się na spotkanie. Podczas niego ustaliliśmy cenę i ogólny plan zabawy weselnej. Mieliśmy jeszcze go dopracować na kolejnych spotkaniach. Konferansjer zaproponował nam różne zabawy weselne, z których wybraliśmy kilka. Pod jego okiem odbywaliśmy próby naszego pierwszego tańca. Na wesele przyjedzie wraz ze sprzętem grającym, by móc puszczać muzykę między kolejnymi etapami wesela. Miał duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez i wiele nam podpowiedział. Dowiedzieliśmy się od niego o ciekawych zwyczajach weselnych, które postanowiliśmy wykorzystać podczas przyjęcia. Był bardzo sympatyczny i nie mam wątpliwości, że nasi goście będą się świetnie bawić.

Teraz już wszystko mamy zaplanowane. Zaproszenia powoli docierają do gości. Na miesiąc przed weselem mają potwierdzić swoje przybycie, żebyśmy wiedzieli ilu ich dokładnie będzie. Od tego uzależniona jest całkowita cena za przyjęcie i noclegi gości. Wynajęliśmy również samochód na ślub. Będzie to biały cadillac. Mojemu narzeczonemu bardzo się spodobał. Mimo, że jest jeszcze sporo czasu do ślubu denerwuję się czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Myślę, że to zupełnie normalne. Wszystkie chcemy przecież, żeby nasz ślub był idealny.