Podumywalkowa szafka do stylowej łazienki

 

Postanowiłam zmienić mieszkanie na takie, które będzie lepiej skomunikowane z tymi częściami miasta, do których najczęściej jeżdżę. Dość szybko udało mi się takie znaleźć, jednak wymagało ono generalnego remontu. Po głębszym przemyśleniu doszłam do wniosku, że w sumie to nawet dobrze, ponieważ dzięki temu mogę to mieszkanie całkowicie dopasować do swoich indywidualnych upodobań. Tak też się stało – wybierałam wszystkie elementy jego wystroju. Starałam się jednak stworzyć mieszkanie spójne oraz ciekawe.

Szafka podumywalkowa w łazience

szerokie szafki łazienkowe podumywalkoweWybór wyglądu oraz mebli oraz armatury do łazienki zajął mi najwięcej czasu. Uwielbiam relaksować się w wannie po męczącym dniu. Jest to dla mnie najlepszy sposób na odpoczynek, który pozwala „naładować baterie” na następny dzień. Po wieczorze spędzonym w gorącej kąpieli najlepiej mi się zasypia. Wybrałam więc sporą wannę, która stanęła w rogu pomieszczenia. Długo zastanawiałam się również nad wyborem wszystkich mebli. Zawsze miałam w łazience sporo różnych rzeczy – wszystkie kosmetyki, środki czystości, ręczniki i inne. Dlatego zależało mi na tym, żeby mieć w swojej łazience sporo miejsca, aby móc wszystko z łatwością uporządkować. Jednak nie miałam do dyspozycji zbyt dużej przestrzeni, szczególnie po wstawieniu do łazienki dość sporych rozmiarów wanny. Bardzo spodobały mi się szerokie szafki łazienkowe podumywalkowe. Zapewniają one sporo miejsca, w którym zmieści się wiele rzeczy niezbędnych w łazience. Do tego wybrałam jeszcze szafkę wiszącą, do której schowałam ręczniki oraz kosmetyki. Moja łazienka wygląda rewelacyjnie, ponieważ wszystkie rzeczy znalazły swoje miejsce i nic nie musi stać na podłodze czy szafce, ponieważ wolę, kiedy wszystko jest schowane. Takie pomieszczenie sprawia wrażenie bardziej schludnego i dobrze uporządkowanego.

Warto przemyśleć wybór do swojej łazienki takich mebli, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ja lubię mieć w łazience sporo różnych rzeczy, jednak powinny one być schowane w miejscu do tego przeznaczonym. Szeroka szafka pod umywalką doskonale spełnia to zadanie. Zmieściły się tam wszystkie środki czystości oraz mały kosz na śmieci. Do tego jeszcze jedna wisząca szafka i reszta przedmiotów znalazła swoje miejsce. Łazienka zawsze wygląda dzięki temu schludnie i czysto.