Oryginalne naklejki na schody

Każdy kto mieszka w domu, z pewnością ma w nim jakieś schody, które mogą prowadzić na piętro czy na ganek. Remontując mieszkanie lub zmieniając jego wystrój, przeważnie pomijamy tn element domu, albo zwyczajnie zakrywamy je wykładziną. A można zastosować znaczni lepsze i ciekawsze rozwiązanie, które spowoduje, że schody nabiorą charakteru.

Jak wygląda naklejka na schody?

naklejki na schodyDekorując mieszkanie czy dom, najczęściej skupiamy się na ścianach, meblach i dodatkach takich jak kwiaty, półeczki, zasłony czy wazony. Jeżeli mamy schody, to raczej je pomijamy, bo uważamy, że nie można z nimi już nic zrobić, a to błędne myślenie. Schody można dekorować tak samo jak ściany i to na wiele sposobów. W ostatnim czasie popularne się stały naklejki na schody, które są łatwe w aplikacji i niedrogie. To świetny sposób na odmienienie ich wizerunku czy zaznaczenie ich w oryginalny sposób. Ludzie przeważnie mocują na schodach dywaniki lub okładają drewnem, a można stworzyć na nich dowolną kompozycję. Naklejki są w formie winylowej kompozycji, którą nanosi się bezpośrednio na oczyszczoną powierzchnię. Można je przykleić do drewna, paneli podłogowych, kamienia czy dowolnego tworzywa sztucznego. Dzięki specjalnemu materiałowi z jakiego są wykonane, podczas naklejania ich na schody, nie powstają pęcherzyki powietrza, zatem każdy z nas sobie poradzi z ich aplikacją. Wiele sklepów z takimi produktami, umożliwia klientom wykonanie indywidualnych naklejek na zamówienie, które będą miały pożądany rozmiar i nadruk. Na schodach można umieścić dowolne zdjęcia, cyfry, litery, sentencje życiowe czy krajobrazy. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w dekorowaniu schodów naklejkami jest nasza wyobraźnia. Naklejki są odporne na ścieranie, promieniowanie ultrafioletowe, deszcz czy śnieg, dlatego też sprawdzą się na schodach zewnętrznych.

Od dawna w sprzedaży można spotkać naklejki na ściany, które potrafią odmienić każde pomieszczenie w bajkowy świat. Jednakże naklejki aplikowane na schodach są nowością, a już stały się hitem w dekorowaniu tego typu powierzchni. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i kształt naklejek, a następnie dokładnie je przykleić. Stosowany w nich klej jest bezpieczny dla powierzchni i nie pozostawia na nich śladów po ewentualnym zdjęciu.