O uwodzeniu kobiet

Wielu mężczyzn wielokrotnie zadaje sobie pytanie, w jaki sposób uwodzić kobiety w taki sposób, aby było to skuteczne i z klasą. Mało kogo interesują ograne i schematyczne metody, z których się w zasadzie już żartuje. Dobrze zatem poznać kilka mniej oczywistych rad, dzięki którym poznawanie nowych kobiet nie będzie się wiązało z niczym innym, jak tylko z przyjemnością i relaksującą rozmową, która skończyć może się randką.

Jak skutecznie uwodzić kobiety?

uwodzenie kobietMężczyzna tak naprawdę zawsze może zrobić dobre wrażenie na kobiecie, nawet jeśli akurat nie jest na to przygotowany. Trzeba wyrobić w sobie umiejętność wykonywania charakterystycznych gestów i mówienia w odpowiedni sposób. Przede wszystkim kobiety zawsze lubią pewność siebie i zdecydowanie, zatem nie ma co próbować i doprowadzać do sytuacji, w której język staje kołkiem. Najlepiej oczywiście kierować rozmowę na tematy, w których mężczyzna czuje się dobrze i stabilnie. Wówczas tworzy się aura człowieka obytego i mogącego się wypowiedzieć na konkretny temat. Dobrze jednak unikać tematów potencjalnie konfliktowych, czyli takich, które bezpośrednio dotyczą polityki lub kwestii światopoglądowych. Można być wtedy pewnym, że nie urazi się rozmówczyni i uwodzenie kobiet będzie skuteczniejsze. Tematy dobrze też dobierać nieco mniej uniwersalnie. Rozmowa o pogodzie lub o innych błahostkach raczej nie będzie dobrze odebrana. Warto np. zwrócić uwagę na charakterystyczną część ubioru kobiety i nawiązać do niej w rozmowie o filmach, książkach czy innych aspektach kultury, w której wszyscy uczestniczą. Drugą sprawą jest oczywiście schludny ubiór. Nieważne, czy akurat danego dnia planuje się randkę czy spotkanie z nowo poznaną dziewczyną. Każdego dnia należy dbać o własną prezencję, nie tylko, jeśli piastuje się poważną godność w firmie. Elegancki wygląd zawsze pozytywnie wpływa na odbiór osoby i płyną z niego wyłącznie same korzyści. A to, że przyciąga on wzrok kobiet, jest oczywiście dodatkowym atutem.

Te dwie rady powinien znać w zasadzie każdy mężczyzna. Dzięki nim rozmowy z kobietami powinny przebiegać dużo przyjemniej i niewykluczone, że mogą zakończyć się dłuższą relacją. Zawsze należy jednak pamiętać, że samo uwodzenie będzie najefektywniejsze, kiedy wynika z naturalnych przyzwyczajeń i starania się o własny wygląd oraz rozbudowę zakresu tematów do rozmowy.