Nasza przygoda z nowym ogrodzeniem

Miesiąc temu wprowadziliśmy się z mężem do nowego domu. Na szczęście po wielkich trudach i zmaganiach udało nam się go skończyć. Jednak od razu chcę zaznaczyć, że nie był to koniec naszych zmagań. Pozostała nam wówczas jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, a mianowicie chodzi o ogrodzenie. Bardzo zależało nam na kilku rzeczach. Przede wszystkim aby zostało to wykonane bardzo sprawnie, solidnie i było klasyczne.

Ogrodzenie, które spełniło nasze oczekiwania

najlepsze ogrodzenia panelowe - dolnośląskieChcieliśmy, także aby pasowało do naszego domu oraz do naszego otoczenia – do pozostałych domów. W tym przypadku do naszych sąsiadów. Nie chcieliśmy się zbytnio wyróżniać. Oczywiście nie sposób pominąć kwestii związanych z pieniędzmi. Z racji tego, że bardzo dużo wydaliśmy na sam dom, chcieliśmy, aby ogrodzenie nie pochłonęło nas całkowicie, poprzez swoje koszta. Chcę podkreślić, że do końca, też nie wiedzieliśmy jaki ma to być rodzaj ogrodzenia. Czego tak naprawdę szukamy. Na szczęście pomógł nam nasz przyjaciel. Zna się trochę na tym i doradził nam, dla nas będą najlepsze ogrodzenia panelowe – dolnośląskie województwo ma bardzo mocno wyspecjalizowanych fachowców i nie musieliśmy się obawiać, że będzie to przysłowiowa „wtopa”. Wybraliśmy wykonawcę, którego polecił nam Michał – nasz znajomy i nie żałujemy tej decyzji. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że firma ta bardzo miło nas zaskoczyła. Mogę napisać od siebie, że chyba nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Po pierwsze mieliśmy rewelacyjną i bardzo kompetentną obsługę. Po drugie, udzielono mi odpowiedzi niemalże na wszystkie pytania. Ponadto doradzono jaki model ogrodzenia spełni najlepiej nasze oczekiwania. To działa się jeszcze przed zrealizowaniem samego zamówienia. Jeżeli chodzi o późniejsze etapy realizacji to, także nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolona. Ekipa przyjechała, porobiła wszelkie wyliczenia, ustalono jak będzie wyglądał cały proces budowy. Bardzo szybko przystąpili do kluczowego działania.

Jeżeli chodzi już konkretnie o nasz wybór to zdecydowaliśmy się na ogrodzenie panelowe wykonane za pomocą modułów panelowych, ale bardzo proste, klasyczne i drewniane. Przyznam szczerze, że bardzo obawiałam się samej ceny, ale po wstępnych rachunkach, moje obawy całkowicie zniknęły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu realizacji.