Najlepszy wodzirej z Gdyni

Niecały rok temu wyszłam za mąż za syna słynnego muzyka, który jest autorem najpopularniejszych przebojów disco-polo. Mój partner na wstępie uprzedził mnie więc o tym, że musimy zadbać o najlepszą oprawę muzyczną, która sprosta oczekiwaniom stawianym przez jego ojca. Nie ukrywam, że poszukiwania idealnego wodzireja zajęły nam dość dużo czasu, mój przyszły zięć stawiał poprzeczkę bardzo wysoko, trudno było go więc zadowolić. Na całe szczęście w końcu udało nam się znaleźć eksperta, który zjednał sobie sympatię mojego przyszłego teścia. 

Nasze poszukiwania gdańskiego wodzireja 

wodzirej z GdyniTeść z góry zaznaczył, że pragnie by wynajęty przez nas specjalista zagrał wszystkie najlepsze hity, które zostały przez niego nagrane w przeszłości. Z racji tego, że posiadamy bardzo liczne rodziny zależało nam także na wodzireju, który porwie do tańca i wspólnej zabawy różne pokolenia – zarówno młodzież, jak i seniorów. Poszukiwany przez nas wodzirej z Gdyni musiał więc sprostać wielu wymaganiom, które stawialiśmy zarówno my, jak i mój przyszły teść. W końcu ojciec mojego przyszłego męża oznajmił, że za oprawę naszego wesela będzie odpowiadać jego wieloletni przyjaciel, który kiedyś komponował dla niego utwory muzyczne. Choć początkowo podchodziliśmy do tego pomysłu nieco sceptycznie, to jednak już pierwsza konsultacja z panem Mateuszem rozwiała wszystkie nasze wątpliwości. Okazało się bowiem, że przyjaciel mojego teścia jest profesjonalnym DJ-em, który specjalizuje się w prowadzeniu różnorodnych imprez okolicznościowych. Pan Mateusz zjednał sobie nasze serca swoim szczerym i pogodnym usposobieniem oraz prostolinijnością, która zdała nam się niezwykle autentyczna. Zdecydowaliśmy się więc skorzystać z usług tego cenionego eksperta, który zagwarantował nam wspaniałą zabawę do samego rana. Oprócz odpowiedniej oprawy muzycznej, nasz wodzirej zadbał również o zabawy, podczas których nasi goście mieli okazję się ze sobą zintegrować. Nie mogło więc zabraknąć słynnego rzucania kieliszkami, walki o bukiet ślubny oraz wspólnego wężyka, którzy goście odtańczyli w rytmie największych przebojów mojego teścia. 

Warto przy tym zaznaczyć, że za usługi profesjonalnego wodzireja zapłaciliśmy jedynie około 1500 zł, cena ta zdała nam się bardzo atrakcyjna oraz uczciwa. Pan Mateusz nieustannie zachęcał do zabawy wszystkich naszych gości, czym zjednał sobie serce mojej mamy, która uznała go za najbardziej pozytywną postać tego wieczora. Z czystym sumieniem możemy więc polecić usługi Pana Mateusza, który działa na terenie całego trójmiasta.