Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Zatrzymanie procesu starzenia się skóry jest marzeniem wielu kobiet i choć w dzisiejszych czasach nie potrafimy jeszcze tego dokonać, tak możliwym jest znaczne opóźnienie momentu w którym nasze ciało zaczyna zdradzać wiek, lub nawet przywrócenie skórze jędrności i blasku. Wszystko za sprawą postępującej nauki pozwalającej nam dzisiaj korzystać z wielu zabiegów odmładzających.

Dlaczego warto poddać się mezoterapii igłowej?

mezoterapia igłowa poznańZabiegi mające na celu odmłodzić naszą cerę nie są nowością na rynku. Od wielu lat kobiety korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, aczkolwiek obecnie mamy możliwość skorzystania z zabiegów, które nie mają już nic wspólnego ze skalpelem oraz sztucznym naciąganiem skóry. Jednym z najpopularniejszych zabiegów odmładzających jest mezoterapia igłowa Poznań posiada świetne kliniki do których warto zajrzeć jeżeli planujemy skorzystać z takowego zabiegu. Na czym jednak on polega? Za pomocą iniekcji do naszej skóry dostarczane są niewielkie dawki leczniczych substancji których skład jest dostosowywany indywidualnie do klientki. Ukłucia wykonuje się miejscowo oraz na znieczuleniu, a zatem nie musimy się obawiać tego, że cały proces będzie dla nas nieprzyjemnym i bolesnym doświadczeniem. Długość całego zabiegu to jedynie dwadzieścia minut, a efektami możemy cieszyć się nawet i po jednej wizycie, choć oczywiście jest to uzależnione od jej charakteru. 

Zabieg mezoterapii igłowej ma na celu przywrócenie skórze jędrności oraz blasku, czyli po prostu – zdrowego wyglądu. Odbudowuje i odżywia zwiotczałą skórę twarzy oraz ciała. Ma również działanie ujędrniające oraz nawilżające, ale za pomocą tego zabiegu możemy również wyleczyć cellulit i rozstępy, a nawet łysienie! Jeden zabieg łączy w sobie zatem dobrodziejstwa kilku z nich, a co najważniejsze zapewnia długotrwałe efekty!