Multi parking dla chłopców

Dzieci uwielbiają się bawić, bo sprawia im to wiele radości i frajdy. Chłopcy lubią się bawić samochodami, a dziewczynki lalkami. Bez względu na zainteresowania, dzieci lubią układać puzzle i klocki. Urządzanie wyścigów na dywanie w salonie rodziców jest domeną chłopców, a budowanie domu dla lalek należy do obowiązków małych dziewczynek. 

Wyścigi i multi parkingi do zabawy  

wader - multi parkingChyba każdy chłopiec chce być ja swój tata i jeździć samochodem. Jednak zanim to nastąpi, to będzie on się bawił samochodami na dywanie. Zabawa rozwija umiejętność logicznego myślenia u dziecka i wspiera wszechstronny rozwój mózgu. Wader – multi parking będzie doskonałą rozrywką dla malucha w wielu od trzech na nawet sześciu lat. Jest to wielopoziomowy parking z licznymi podjazdami, zjazdami i ostrymi zakrętami. Multi parking stwarza dziecku nieograniczone możliwości w budowaniu i tworzeniu własnych torów samochodowych. Emocjonujące wyścigi, szybka prędkość i zabawne sytuacje podczas zabawy, potrafią zająć każdego chłopca na wiele godzin. Łatwy system montażu pozwala na szybkie tworzenie torów, a specjalnie skonstruowane przęsła, pozwalają na stworzenie trójwymiarowego parkingu. Do zestawu są dołączone małe, plastikowe samochodziki, którymi dziecko może urządzać szalone wyścigi po parkingu. Jest to zabawka, którą mogą się bawić dziewczynki i chłopcy od trzeciego roku życia, lecz wtedy konieczna jest jeszcze pomóc rodzica chociażby w złożeniu parkingu. Aby dzieci mogły stworzyć spersonalizowany wyścig, do zestawu są dołączone unikalne naklejki, które dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. W opakowaniu znajduje się ponad pięćdziesiąt elementów, z których można ułożyć aż dziewięć metrów torów na parkingu. Ciekawe mosty i przeszkody, dodatkowo urozmaicają zabawę. Zabawa multi parkingiem Wader wspomaga rozwój motoryczny dziecka i pobudza jego naturalną kreatywność, a ponieważ chłopcy lubią samochody, to taka zabawa przypadnie im do gustu. 

Bawiąc się parkingiem, nie musimy od razu wykorzystywać wszystkich elementów. Nasza budowla może mieć za każdym razem inny kształt i inną wysokość. Z pewnością na początku dziecko będzie chciało się bawić razem z rodzicem, ale kiedy nabierze wprawy, to będzie w stanie się samo zająć zabawą ma długie. Cena parkingu nie jest wysoka.