Modne bikini z wysokim stanem

Kiedy na zewnątrz zaczyna się robić cieplej, to większość osób myśli o plaży, morzu i długo wyczekiwanym urlopie. Kąpiele słoneczne są bardzo popularne wśród ludzi w każdym wieku, dlatego też moda plażowa kierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

Jakie są rodzaje strojów kąpielowych?

bikini z wysokim stanemEksponowanie ciała na plaży wiąże się doborem odpowiedniego stroju, ponieważ nie każdy ma figurę modelki. Stroje kąpielowe są dziś drugą skórą plażowiczek i dużo mówią o ich właścicielce, dlatego też tak wiele kobiet przywiązuje do nich uwagę. Najpopularniejsze są stroje bikini, które chciałaby nosić każda kobieta, ale nie każda ma odpowiednią figurę. Klasyczne bikini składa się z majtek i stanika, ale mają one wiele wariantów. Dla odważnych, matki stanowią stringi lub małe trójkąciki wiązane sznureczkami na biodrach, natomiast dla pań, które chcą podkreślić wąską talię, idealne jest bikini z wysokim stanem. Takie majtki co prawda nie są nowością, gdyż były modne już kilka dekad temu, ale teraz powracają w odświeżonej wersji. Są one bardziej zabudowane niż standardowe figi i sięgają nieco ponad pępek. Takie majtki są też polecane kobietom, które mają nieco nadprogramowego tłuszczu na brzuchu, ponieważ dzięki lekkiemu uciskowi, wyrównują powierzchnię skóry, nadając tej okolicy ciała smukłego wyglądu. Góra bikini może być standardowa lub zabudowana dla pań z obfitym biustem. Taki kostium jest świetną alternatywą dla jednoczęściowych strojów kąpielowych, które nie każdej kobiecie odpowiadają.

Na rynku znajdziemy wielu producentów strojów kąpielowych, którzy w swojej ofercie mają modele dla pań o każdej figurze. Przeważnie są uszyte z jednakowego, elastycznego materiału, a różnią się tylko fasonem i kolorem. W zależności od modelu, ich ceny mogą być zróżnicowane.