Makijaże permanentne brwi

Od kiedy modnym stało się malowanie brwi, zaczęłam dostrzegać w nich swój kompleks ponieważ moje brwi z natury są bardzo jasne i rzadkie i wymagały ode mnie nie lada umiejętności w makijażu, aby prezentowały się w miarę modnie i estetycznie. Niestety proces ich malowania był dla mnie zbyt czasochłonny dlatego zdecydowałam się na alternatywę w postaci makijażu permanentnego.

Piękne brwi dzięki makijażowi permanentnemu 

makijaż permanentny szczecinZ natury mam bardzo rzadkie i jasne brwi, dlatego dopóki w modzie było ich mocne wyskubywanie dopóty byłam szczęśliwa ponieważ w przeciwieństwie do moich rówieśniczek, ja nie musiałam tego robić. Wystarczyło, że wyskubałam dosłownie kilka włosków i moje brwi już prezentowały się bardzo dobrze. Od kilku lat jednak modnym jest noszenie grubych i mocno zaznaczonych brwi i właśnie wówczas zaczęły się u mnie pojawiać w związku z nimi kompleksy. W internecie znalazłam mnóstwo filmików instruktażowych dotyczących tego w jaki sposób malować swoje brwi, jednak mimo to, iż sztuka makijażu nie jest mi obca, tak brwi zawsze w tym aspekcie były moją pięta achillesową. Naprawdę musiałam poświęcić mnóstwo czasu, aby namalować je równo, bo niestety akurat w przypadku brwi w oczy rzuca się każda, nawet najmniejsza nierówność w makijażu. Jak wiadomo rano nie zawsze jest czas na takie zabawy, a już w szczególności, kiedy ręce nam drżą ponieważ spieszymy się do pracy, dlatego w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny Szczecin posiada wykwalifikowane kliniki w których można poddać się takiemu makijażowi i co ciekawe, jak się okazało jest on dobierany indywidualnie pod urodę każdej z nas. Nie sądziłam, że istnieje tak wiele metod wykonywania makijażu permanentnego brwi, a jednak mogłam wybrać z pośród kilku z tych, które najlepiej pasowały do mojego typu urody. Poszłam za radą pani wykonującej mi makijaż i zdecydowałam się na metodę piórkową, która zapewniała najbardziej naturalne rezultaty.

Pomimo tego, że doskonale wiedziałam czego się spodziewać, to efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem przekonana, że choćbym spędziła naprawdę długie godziny przed lusterkiem nigdy bym aż tak rewelacyjnego efektu nie uzyskała i jednocześnie tak naturalnego. Moje brwi wyglądały doskonale pod każdym względem, a ja w końcu pozbyłam się kompleksów na ich punkcie.