Krówki jako reklama firmy

Reklamowanie firmy przybiera różne formy. Niektóre reklamy docierają do tysięcy odbiorców za pomocą Internetu, telewizji, radia i prasy, inne mają znacznie bardziej ograniczony zasięg – jak na przykład ulotki. Jeśli działalność firmy pozwala jej na pojawianie się na rozmaitych branżowych targach czy festynach, to warto też pomyśleć o gadżetach reklamowych, które zainteresują potencjalnych klientów i sprawią, że dana marka będzie się im dobrze kojarzyć.

Słodka krówka reklamą dla firmy

krówki reklamowe dla firmIstnieją różne typy gadżetów reklamowych, zarówno prostych i tanich – jak długopisy, notesiki czy kubki – jak i gadżety premium – takie jak na przykład wieczne pióra, zestawy do otwierania wina czy grawerowane upominki ze szkła. Jeśli firma planuje rozdawać wiele drobiazgów, to zainteresuje się ofertą najtańszych gadżetów, jednakże niska cena nie musi oznaczać, że produkty te będą nieskuteczne. Wręcz przeciwnie, odpowiednio dobrane będą doskonale spełniać swoją rolę. W ramach inwestycji w ten typ promocji firmy warto rozważyć nie tylko gadżety, ale też słodycze reklamowe. Popularność zyskują na przykład krówki reklamowe dla firm. Ten typ słodyczy zna każdy z nas i mało kto jest się im w stanie oprzeć. Słodka, ciągnąca się krówka to dla wielu osób jedno ze wspomnień z dzieciństwa, dlatego automatycznie kojarzy się nam dobrze. Sprawia to, że inaczej, lepiej, postrzegamy firmę, które logo widnieje na papierku, w który była zawinięta krówka. Ten typ słodyczy jest dobrym wyborem nie tylko ze względu na pozytywne skojarzenia, ale też ze względu na skład. Warto wybrać takiego producenta słodyczy, który zagwarantuje, że jedynym alergenem obecnym w krówkach jest laktoza. Sprawi to, że więcej osób, które posiadają jakieś alergie pokarmowe również będą mogły zjeść coś słodkiego, nie martwiąc się o swoje zdrowie. Podanie takiej informacji na każdym cukierku może sprawić, że ten drobiazg zyska firmie nowych klientów. Takich, którzy doceniają, że firma wybrała produkt odpowiedni dla jak najszerszego grona odbiorców.

Jeśli chodzi o same nadruki reklamowe na opakowaniach krówek, to dostępne są różne opcje. Można przesłać producentowi projekt całego opakowania, włącznie z logo firmy i napisem, albo też zdecydować się na gotowy wzór. W tym drugim przypadku na produkcie pojawi się tylko logo firmy, na przykład na tle związanym ze świętami lub jakimś ważnym wydarzeniem.