Koszt wynajmu drink baru na wesele

Obecnie na weselach atrakcje dla gości są uznawane za temat obowiązkowy. Chcemy, aby każdy z zaproszonych tego dnia cudownie się bawił i jeszcze przez długi czas wspominał ten dzień. Do jednych z najciekawszych i najpopularniejszych niespodzianek zalicza się foto-budkę, pokazy pirotechniczne, jak również weselny drink bar. Z których ostatni cieszy się dużym zainteresowaniem gości. Jaki jest koszt wynajęcia barmana na uroczystość weselną?

Pokazy barmańskie na weselu

doskonały mobilny drink barCoraz więcej młodych par pośród wielu atrakcji weselnych, decyduje się na pokazy barmańskie wraz z różnorodnymi kolorowymi drinkami tworzonymi przez profesjonalnego barmana czy nawet barmanów. Czasem jednak zastanawia wszystkich jedna kwestia: Co składa się na cały koszt usługi barmańskiej, ponieważ za każdym razem może być ona całkiem inna. Średni koszt wynajęcia baru weselnego waha się pomiędzy 1000 zł a 5000 zł, a to dlatego, że jest on zależny od bardzo wielu czynników. Po pierwsze brane jest pod uwagę doświadczenie barmana oraz jego wiedza, a także lokalizacji, która będzie miała duży wpływ na wysokość ceny. Następnie należy zwrócić uwagę czy barmani posiadają własne mobilne bary, szkło, lód do drinków oraz inne potrzebne sprzęty barmańskie. Kolejna kwestia to zaopatrzenie baru, które również wpływa na całkowity koszt wynajmu. Doskonały mobilny drink bar możemy wyposażyć samodzielnie lub pozostawić to zadanie barmanowi. Jednak sprawdzoną oraz korzystną decyzją będzie zaopatrzenie baru przez agencję barmańską, dzięki czemu przygotowane koktajle będą najwyższej jakości, o zaskakującym wyglądzie oraz smaku. Koszt również wzrasta, gdy chcemy skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak pokazy barmańskie, dymiące koktajle czy specjalna tematyczna oprawa baru. Jednak im ciekawsza niespodzianka, tym goście weselni będą jeszcze bardziej zadowoleni i zaskoczeni pomysłowością młodej pary.

Mobilny bar z drinkami na wesele to bardzo nowoczesna i sprawdzająca się atrakcja na weselach. Ważne jednak, aby decydować się na usługi profesjonalistów, a nie zwykłych amatorów bez doświadczenia. W ten sposób otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości. Warto popytać rodzinę i znajomych, którzy już korzystali z drink baru w dniu wesela lub zapoznać się z opiniami w internecie w tym właśnie temacie.