Kawa – prezent na każdą okazję

Często, gdy nie mamy pojęcia co kupić komuś na urodziny, imieniny czy walentynki, szukając sensownego rozwiązania, często sięgamy po najgorszą z możliwych opcji – kubek. Jakiś zwykle wpada nam w ręce, gdy okazuje się, że nic innego nie znajdziemy. Zapominamy jednak, że 80% społeczeństwa zwykle w kubkach, których ma czasem dziesiątki, pije kawę. Dlatego możemy dać ją każdemu kto ją lubi. Możemy wręczyć cały zestaw prezentowy, w którym kawa będzie grać pierwsze skrzypce.

Komu możemy wręczyć kawę w prezencie?

zestaw prezentowy kawaNa tym właśnie polega uniwersalność kawy, możemy wręczyć ją każdemu  o kim wiemy, że ją pije. Warto jedynie upewnić się jaki rodzaj kawy lubi dana osoba. Najlepszym rodzajem kawy będzie ta w ziarnach. W sklepach znajdziemy wiele rodzajów dobrych kaw, które z pewnością zaspokoją podniebienie największych smakoszy. Możemy zakupić cały zestaw prezentowy kawa będzie stanowić jego podstawę. Na taki zestaw mogą składać się: różne rodzaje kawy czy nawet niewielkich rozmiarów kawiarka. Ziarna kawy spakowane w niewielki płócienny woreczek będą wyglądać ciekawie i atrakcyjnie. W takim zestawie nie może również zabraknąć czegoś z czym daną kawą można skonsumować, najlepiej wybrać dobrej jakości gorzką czekoladę, chyba że wiemy, iż osoba, której podarujemy prezent akurat za nią nie przepada. Możemy również wybrać kawy smakowe lub specjalne syropy, które dolewa się do niej, by nadać jej charakteru Dobrą opcją będzie syrop orzechowy lub waniliowy. Jeśli wiemy, że dana osoba marzy o nowym kubku do kawy lub oryginalnej filiżance, oczywiście w niektórych przypadkach możemy ją dodać.

Czasem bardzo ławo wybrać prezent, który na pewno się spodoba. Takim prezentem będzie zestaw prezentowy, w którym podstawą będzie kawa. Jest to bardzo dobry pomysł, chyba że wiemy, iż dana osoba liczy akurat na coś innego.