Jaki jest koszt sztucznej trawy?

Mieszkaliśmy z mężem w domku do którego przylegał dość duży ogródek. Niestety nie łatwo było w nim cokolwiek wyhodować, ponieważ teren był bardzo suchy, co w połączeniu z upalnymi latami w naszym klimacie, powodowało że nawet gdybyśmy wydali majątek na wodę do podlewania i tak by nie wystarczyło do utrzymania roślin w dobrym stanie. W związku z tym zaczęłam się zastanawiać nad jakąś alternatywą i wymyśliłam, że położymy sztuczną trawę na naszym trawniku.

Kupiłam sztuczną trawę w dobrej cenie

sztuczna trawa cenaDowiedziałam się od mojej znajomej koleżanki, że taka sztuczna trawa wygląda jak żywa i przez cały rok utrzymuje piękny, żywy, zielony wygląd. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że nie wymagała ona żadnej dodatkowej konserwacji ani pielęgnacji. Sztuczna trawa była więc tania w utrzymaniu. Byłam tylko ciekawa, ile kosztuje taka sztuczna trawa. Postanowiłam sprawdzić to na internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sztuczna trawa cena, i zaczęłam przeglądać wyniki. Okazało się, że taka sztuczna trawa nie jest droga. Jej cena wahała się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy. Sztuczna trawa sprzedawana była w rolkach o kilkumetrowych długościach. Wcześniej obliczyłam, ile metrów takiej trawy potrzebuje i teraz mogłam zamówić odpowiednią ilość rolek. Wybrałam sztuczną trawę ze średniej półki cenowej. Wybrana przeze mnie sztuczna trawa była w bardzo dobry stosunku ceny do jakości. Już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę i mogłam zająć się za rozkładanie wykładziny z trawy na moim tarasie i ogródki. Sztuczna trawa okazała się bardzo praktyczna i wygodna w użyciu. Po rozłożeniu świetnie przylegała do podłoża i nigdzie nie odstawała. Przede wszystkim jednak taka sztuczna trawa była bardzo tania w utrzymaniu. Bardzo podobał mi się jej naturalny wygląd. Była bardzo gęsta, a przede wszystkim delikatna i miękka w dotyku.

Przez cały rok sztuczna trawa utrzymywała naturalny wygląd i nie miałam z nią żadnych kłopotów. Przede wszystkim nie płowiała od słońca, nie farbowała w momencie kiedy spadł na nią deszcz i nie pękała pod wpływem mrozu i śniegu. Jej dużą zaletą było także to, że zarówno z daleka jak i z bliska świetnie imitowała naturalną trawę i nadawała się do rozłożenia na różnych rodzajach powierzchni.