Jak wygląda Kross Hexagon 4.0?

 

Rowery firmy Kross należą do najlepszych w wielu segmentach. Nie inaczej jest w przypadku rowerów górskich, gdzie wśród polskich producentów, już dawno nie mają się z kim ścigać, pozostając klasą w sobie. Duża w tym zasługa linii Hexagon. 

Górski wędrowiec Hexagon 4.0

kross hexagon 4.0„Czwórka” to najnowsza odsłona popularnych Hexagonów. To uniwersalny rower górski, przeznaczony dla nieco bardziej wymagających rowerzystów. Najważniejszym elementem tego roweru jest lekka aluminiowa rama. W dodatku bardzo dobrze zespawana, czego nie da się powiedzieć w przypadku konkurencyjnych marek. Kross Hexagon 4.0 posłuży nam jednak nie tylko w górskich ostępach, ale również podczas miejskich przejażdżek. To rower ze wszech miar uniwersalny. O nasze bezpieczeństwo zadbają tu hydrauliczne tarczówki, które sprawdzą się na nawet najtrudniejszej nawierzchni i w ciężkich warunkach atmosferycznych. Natomiast napęd dba przerzutka od najbardziej popularnego, japońskiego producenta. Kross Hexagon 4.0 to poza wszelkimi swoimi zaletami technicznymi, jest również tani. To jeden z decydujących czynników, ponieważ jak powszechnie wiadomo – cena ma znaczenie. Koszt tego Hexagona to niecałe tysiąc trzysta złotych, a w przypadku oferty wyprzedażowej, może się nam uda go upolować jeszcze taniej. Rower jest dostępny zarówno w sklepie internetowym producenta, jak również u jego autoryzowanych przedstawicieli i partnerów. Jeśli chcemy mieć bardzo dobrej jakości rower górski, w atrakcyjnej cenie, Hexagon „czwórka” jest propozycją skrojoną na miarę tych oczekiwań.

Nie każda firma może się poszczycić tak dopracowanymi seriami rowerów jak Kross. Hexagony to rowery tanie, ale mimo wszystko trzymające poziom jednośladów z wyższej półki cenowej. Dlatego też cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów.