Intuicyjny i funkcjonalny program PC-Gastronom

W branży gastronomicznej wykorzystywanych jest wiele programów umożliwiających zarządzanie i kontrolę. Systemy tworzone specjalne dla tej branży umożliwiają łatwą i szybką obsługę, wpływają na organizację pracy oraz pozwalają kontrolować poszczególnych pracowników. Stanowią kompleksowe rozwiązania obsługi rozliczeń oraz sprzedaży. Stanowią również samodzielny program do sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej. Pomagają w kompleksowym zarządzaniu restauracją, począwszy od magazynu, poprzez przygotowanie receptur, weryfikację imprez żywienia zbiorowego, a także sprzedaż.

Systemy w zarządzaniu lokalem gastronomicznym

intuicyjne oprogramowanie pc-gastronomDokonują wszelkiego rodzaju analiz i raportowania. Przypominają pracę na zwykłych kasach z tą różnicą, że na ekranach dotykowych wyświetlane są konkretne punkty menu lub wszystkie zdarzenia spotykane w gastronomii. Umożliwiają wprowadzanie różnych dokumentów magazynowych, sprzedaży i wszelkich innych działań zawierają moduły fakturujące i fiskalizacji. Ogromną zaletą jest przede wszystkim możliwość podłączenia do kasy fiskalnej i innych elementów będących na wyposażeniu restauracji. Komunikacja z kasami jest dwukierunkowa. Jednym z najlepszych systemów jest intuicyjne oprogramowanie pc-gastronom, które może pracować na samodzielnej kasie, a także w sieciowym systemie. Przystosowane jest do obsługi ekranów dotykowych, a przejrzysty i prosty interfejs umożliwia szybką i sprawną obsługę klientów. Przyspiesza wybór towarów, dzięki panelom szybkiej sprzedaży. Skonfigurowany z drukarką i ekranem kuchennym zapewnia szybki i błyskawiczne kontakt. Umożliwia także sprawne zarządzanie zamówieniami, kontrolą wydawania posiłków oraz pobieranie opłat. PC gastronom może być indywidualnie skonfigurowany do potrzeb lokalu gastronomicznego i rodzaju prowadzonej działalności. W systemie może pracować kilku użytkowników niezależnie od siebie, a osoba nadzorująca ma pełną kontrolę nad bieżącymi wydarzeniami, transakcjami i obrotami. Umożliwia także kontrolę dostępu poszczególnych użytkowników do modułów systemu.

Sprawna i łatwa współpraca z urządzeniami znajdującymi się w punktach gastronomicznych usprawnia funkcjonowanie restauracji i organizację pracy. System gastronom może zostać podłączony do terminali płatniczych lub prowadzić samodzielną obsługę płatności dzięki samodzielnej obsłudze płatności przez stanowisko POS. Zintegrowany jest z systemami monitoringu, a osoba nadzorująca umożliwia podgląd na kasę oraz wszystkie operacje. PC Gastronom dostępny jest w kilku wersjach takich jak Standard, Premium i Net. W zależności od potrzeb może zostać zamontowana odpowiednia zmodyfikowana i skonfigurowana wersja.