Hotel zaopatrujący się w najlepszą pościel

Mój przyjaciel Irek był właścicielem jednego z największych hoteli w mieście. Imponował mi, bo zarabiał masę pieniędzy i miał głowę do interesów. W ostatnim czasie coraz rzadziej się spotykaliśmy, ponieważ Irek często wyjeżdżał za granicę, gdzie prowadził jakieś interesy. Od razu wiedziałem, że chciał tam otworzyć jakiś motel i musiał dograć wszystkie szczegóły. 

Kupowanie pościeli hotelowej od jednego producenta 

najlepsza pościel hotelowa - producentIrek po powrocie chciał się ze mną koniecznie skontaktować, ponieważ miał do mnie jakąś sprawę. Okazało się, że zaoferował mi zatrudnienie w swoim hotelu. Zaskoczył mnie tą propozycją i to było miłe. Miałem zająć się zaopatrzeniem, ponieważ pracownik, którego do tej pory zatrudniał złożył wypowiedzenie. Zaoferował mi wysoką stawkę i się zgodziłem. Moim pierwszym zadaniem było kupienie pościeli do pokoi hotelowych, bo wszystko musiało zostać wymienione na nowe. Irek otrzymał jakieś pieniądze na ten cel i musiał je wydać. Dla mnie to zadanie było łatwe, ponieważ wiedziałem doskonale gdzie była dostępna najlepsza pościel hotelowa – producent, o którym pomyślałem miał siedzibę swojej firmy niedaleko hotelu i osobiście się do niego pofatygowałem. Zamierzałem też załatwić zniżkę na pościel, bo przecież zamierzałem kupić jej ogromne ilości. Irka na bieżąco o wszystkim informowałem i był zadowolony, że tak sprawnie poszło mi z pierwszym zadaniem. W firmie u producenta pojawiłem się z samego rana, bo chciałem bezpośrednio z nim rozmawiać. Zaproponował mi swoją najlepszą pościel, która była dostępna od jakiegoś czasu. Pościel była wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Wiedziałem, że z takiej jakości klienci hotelu na pewno będą zadowoleni. Zamówiłem tysiąc kompletów pościeli u tego producenta. Wszystkie wybrałem w kolorze białym, bo takie zalecenie dostałem od przyjaciela. Dostałem rabat w wysokości dwudziestu procent i to było sporo.

Później jeszcze zamawiałem obrusy do hotelowej restauracji i ręczniki oraz szlafroki. Wszystko oczywiście kupowałem u tego samego producenta, który wzbudził u mnie ogromne zaufanie. W hotelu była nowa pościel, ręczniki i szlafroki, co klienci od razu zauważyli. Praca w hotelu u Irka bardzo mi odpowiadałem. Codziennie miałem dużo obowiązków i czas szubko mi leciał.