Gdzie w Łodzi kupię plisy okienne?

Na wiosnę zaplanowaliśmy z mężem mały remont mieszkania. Chodziło o jego ogólne odświeżenie i ewentualną zmianę aranżacji wnętrz. Jedną z rzeczy, na których najbardziej nam zależało był montaż plis okiennych. Latem nasze mieszkanie bardzo mocno się nagrzewało od słońca, nie mówiąc już o tym, że mieliśmy problemy ze słońcem odbijającym się od chociażby ekranu komputera. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć miejsce, gdzie dostaniemy taki sprzęt.

Kupiliśmy zaciemniającą plisę okienną 

plisy okienne - łódźZależało nam na porządnych i wytrzymałych plisach okiennych. Wychodziliśmy z założenia, że jeśli mamy coś kupować to takiego, żeby przetrwało lata. Postanowiliśmy najpierw zmienić odpowiedni sklep w którym dostaniemy takie rolety i żaluzje okienne. Poszukiwania rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: plisy okienne – łódź, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Był to renomowany sklep z akcesoriami okiennymi na terenie Łodzi z bardzo dobrymi opiniami klientów. Od razu się do niego udaliśmy. Znajdował się niedaleko naszego miejsca zamieszkania w Łodzi, dlatego trafiliśmy tam bez problemu. Na miejscu zobaczyliśmy duży wybór plis okiennych wykonanych z różnych tworzyw, w różnych wariantach kolorystycznych oraz w bardzo niskich, przystępnych cenach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wybrać plisę okienną rolowaną wykonaną z solidnego, sztywnego materiału. Dużą zaletą wybranej przez nas plisy było to, że posiadała możliwość bezinwazyjnego montażu. Dzięki temu sami mogliśmy ją bez problemu zamocować do szyby okiennej. Bardzo nam się podobało to, że plisa idealnie przylegała do okna i nie odstawała nawet po otworzeniu lub uchyleniu okna. Praktycznym rozwiązaniem było dla nas również to, że można było ją rozwinąć tylko częściowo, dzięki czemu można było za jej pomocą zaciemnić wnętrze częściowo lub całkowicie.

Jak się już wkrótce okazało taka plisa okienna to był bardzo dobry wybór. Była ona bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Można ją było czyścić za pomocą wody z delikatnym środkiem chemicznym. Plisa okienna świetnie zaciemniała pomieszczenie, a dzięki temu że mogliśmy wybrać konkretny kolor świetnie wpasowała się do wnętrza pokoju. Była ładnym wykończeniem całości wystroju.