Film reklamowy jako promocja firmy w Warszawie

Podjęłam pracę w dziale marketingu dużej firmy. Jako osoba kreatywna dostałam kredyt zaufania i chciałam się wykazać innowacyjnymi pomysłami. Chciałam zaskoczyć szefostwo pomysłami jakich wcześniej w tej branży nie miał nikt. Długo zastanawiałam się w którym kierunku pójść, aż pewnego dnia podjęłam ostateczną decyzję co do działań.

Warszawski film reklamowy

filmy reklamowe warszawaPostanowiłam, że nakręcę filmy reklamowe Warszawa ma piękne widoki i miejsca, które można wykorzystać. Niemniej jednak potrzebowałam wsparcia osób, które zajmowały się tym profesjonalnie, dlatego też zaczęłam szukać firmy, która zajmowała się kręceniem filmów reklamowych w Warszawie – najlepiej przy użycia drona. Dron jest urządzeniem wyposażonym w kamerę, która filmuje z powietrza obiekty. Chciałam pokazać naszą firmę w sposób innowacyjny i najlepiej z lotu ptaka. Dron był do tego idealny, aby pokazać ogrom powierzchni jaki zajmujemy jako przedsiębiorstwo. Chciałam stworzyć profejsonalny film reklamowy idealnie odzwierciedlający nasze firmowe realia. Znalazłam agencję reklamową, która zajmuje się między innymi kręceniem takich filmów reklamowych. Agencja tworzy materiały filmowe dla biznesu. Gotowe filmy reklamowe można zamieścić w mediach społecznościowych lub na stronie przedsiębiorstwa czy firmy. Dla mnie najistotniejsze było to, że nie musiałam zajmować się scenariuszem ani realizacją samodzielnie. W zespole agencji są osoby, które są odpowiedzialne za realizowany projekt na każdym jego etapie. Dzięki temu klient, czyli w tym przypadku ja, otrzymuje finalny produkt do akceptacji. Mając gotowy film reklamowy nakręcony w Warszawie mogłam spokojnie zająć się jego promocją, czyli przygotowaniem kampanii reklamowej. Dzięki kampanii miasto miało się dowiedzieć o nas. Dodatkowo chciałam wzmocnić wizerunek naszej firmy. Każdemu spodobał się mój pomysł, dzięki czemu miałam wolną rękę w działaniach i realizacji projektu. Mogłam puścić wodze fantazji i uruchomić kreatywność.

Pomysł oraz idea całego projektu bardzo spodobała się moim przełożonym. Dzięki temu zostałam doceniona i zauważona w firmie już po miesiącu pracy. Zdecydowanie uważam, że ruch jaki wykonałam, czyli nakręcenie video był reklamowym strzałem w dziesiątkę. Dzięki innowacyjnym pomysłom można osiągnąć wymierne korzyści oraz zyski dla firmy.