Dziecięcy rower Kross

Firma Kross to polski producent rowerów oraz osprzętu. Jest obecny na polskim rynku od prawie trzech dekad. W związku z czym możemy być pewni, że jej doświadczenie, znajduje odzwierciedlenie w jakości swoich produkcji. Kross to również jeden z liderów w zakresie produkcji rowerów dziecięcych. Jednym z flagowych jednośladów dla dzieci jest model Racer. 

Racer najlepszym rowerem dla chłopca 

kross racerWybór roweru dla chłopca nie jest łatwy, jednak kiedy zestawimy rowery dziecięce Kross z konkurencją, to z łatwością zrozumiemy, że należą one do absolutnie najlepszych. Racer to model dedykowany chłopcom o wzroście od stu czterech, do stu dwudziestu centymetrów. Zatem takim, do mniej więcej siódmego – ósmego roku życia. Dolna granica to około pięciu lat. Dlatego też są do niego przymocowane boczne kółka, dzięki którym łatwiej jest się nauczyć początkującemu cykliście utrzymywania równowagi i odpowiedniego balansu. Gdy nasza pociecha będzie już gotowa do nauki jazdy na dwóch kołach, boczne koła możemy bezproblemowo odkręcić. To bardzo wygodna opcja, ponieważ w jednym modelu mamy rower dla początkujących rowerzystów i jednocześnie rower, który będzie pierwszym jednośladem naszego malucha. Na mostku oraz kierownicy, mamy elementy z gąbki, które w razie niekontrolowanej wywrotki zamortyzują uderzenie. Kross Racer to również bardzo nowoczesny design. Żywa kolorystyka i barwy, bez wątpienia przypadną do gustu każdemu chłopakowi. Ważnym jest też fakt, że w porównaniu z konkurencją, Racer jest w korzystnej cenie. Zapłacimy za niego niecałe pięćset złotych, co stanowi cenę niemal dwadzieścia procent niższą niż rynkowi rywale Krossa. Jeżeli chcemy zakupić ten rower możemy skorzystać z firmowego sklepu internetowego Kross lub też autoryzowanych sprzedawców, którzy dystrybuują je na popularnych portalach aukcyjnych i w swoich sklepach. Jednak pamiętajmy o tym, że rower zakupiony w sklepie internetowym, z reguły jest tańszy.

Dzięki najwyższej jakości wykonaniu ramy, wsiadanie i zsiadanie z roweru jest bardzo ułatwione. Jest ona też wykonana z niezwykle lekkiego aluminium, przez co łatwiej jest utrzymać równowagę. Kross Racer jest polecany nie tylko przez samego producenta, ale również przez rodziców, o czym świadczą wpisy na stronach i internetowych forach, poświęconych rowerom.