Dobry fotograf wnętrz

Fotografia jest moją pasją odkąd tylko pamiętam. Robienie zdjęć od zawsze dawało mi bardzo dużo przyjemności. Z czasem moje umiejętności rozwinęły się do tego stopnia, że postanowiłem je zmonetyzować. Chciałem, by moja pasja stała się moją pracą, choć w małym stopniu. Dlatego tez otworzyłem własną działalność gospodarczą mając zamiar fotografować klientom ich zdjęcia.

Fotografia domów i mieszkań pomysłem na biznes

fotografia wnętrz krakówZwolnienie się z pracy na etat i założenie własnej działalności gospodarczej było dla mnie krokiem milowym w karierze. Intuicyjnie czułem jednak, że postępuję właściwie, i decyzja którą podejmę jest racjonalna i dobra. Dlatego też po załatwieniu wszelakich spraw urzędowych postanowiłem zrobić sobie stronę internetową. Miała być ona przede wszystkim intuicyjna. Miała również pełnić rolę mojego portfolio, by przyszli klienci wiedzieli jakie robię zdjęcia. Interesował mnie szczególnie jeden rodzaj fotografii i to właśnie nim postanowiłem zająć się komercyjnie. Jest to fotografia wnętrz Kraków to bardzo duże miasto, pełne architektonicznych perełek, dlatego też nie miałem obaw, że nie będę otrzymywał zleceń. Byłem wręcz przekonany o tym, a raczej – bardzo mocno wierzyłem w to, że wszystko pójdzie po mojej myśli i moja kariera fotografa nabierze rozpędu. Bardzo liczyłem na to, że rozwinę skrzydła. Nie wykluczałem również rozszerzenia swojej działalności na fotografię produktową.

Teraz kiedy jestem fotografem wnętrz już od kilku miesięcy, w swoim nowym zawodzie czuję się jak ryba w wodzie. Mam stałych klientów, przez co nie cierpię na nudę. Dzięki temu powodzi mi się całkiem nieźle i moja praca jest moją największą pasją. Nie wykluczam również rozwinięcia swojej działalności w najbliższym czasie. Wszystko idzie po mojej myśli.