Czym jest Abus Bordo?

 

Wiele osób głowi się nad wyborem odpowiedniego zabezpieczenia rowerowego, bowiem wybór na rynku jest naprawdę spory. Toteż warto skierować swoją uwagę na ofertę firmy Abus, która jest zdecydowanym liderem w produkcji nowoczesnych zapięć rowerowych. 

Zabezpieczenia rowerowe Abus

abus bordoWielu rowerzystów doskonale wie, jak to jest, gdy traci się rower. Jednak bądźmy szczerzy, we wszystkich przypadkach trzeba w pierwszej kolejności winić złodzieja, ale w dalszej kolejności niedostateczne zabezpieczenie jednośladu. Bowiem nawet doświadczony złodziej musi zrezygnować z procederu, gdy napotyka na specjalistyczne zapięcia rowerowe. W przypadku zabezpieczeń Abus Bordo mamy do czynienia z nowatorską konstrukcją, która nie przypomina zwykłych zabezpieczeń. Bowiem zapięcie przed rozłożeniem przechowuje się w etui, które jest niewiele większe od tego na okulary. Natomiast po rozłożeniu jest ono na tyle duże, że bez trudu przypniemy go do dowolnej instalacji. Zapięcie typu Bordo to wydatek rzędu stu pięćdziesięciu-dwustu złotych, lecz jest to wydatek, który zdecydowanie warto ponieść, gdyż bezpieczeństwo nie ma ceny. Cechą zabezpieczeń Bordo jest także bardzo niska waga, istnieje też możliwość przyczepienia etui na ramie jednośladu. Jeżeli mamy drogi rower to nie ma się co bawić w kupno tanich zabezpieczeń, których sforsowanie nie jest dla wprawnego złodzieja żadnym problemem. W tym przypadku lepiej zapłacić więcej i być pewnym, że rower zawsze jest właściwie zabezpieczony.

Zabezpieczenie rowerowe Bordo jest jednym z najchętniej wybieranych. Zaopatrują się w nie nawet posiadacze rowerów elektrycznych, których wartość często sięga kilkunastu tysięcy złotych. A skoro właściciele tak drogich sprzętów decydują się na zabezpieczenia Abus, to i nam pozostaje zaufać tej marce.