Chciałam kupić tanie drzwi do pokoju

Ostatnio remontowałam pokój mojej córki. Postanowiłam wymienić także drzwi, ponieważ stare były już zniszczone i nie do końca się zamykały. Ponieważ budżet jaki miałam przeznaczony na ten remont był niewielki nie mogłam sobie pozwolić na przebieranie w ofertach. Bardzo zależało mi tylko na tym, aby drzwi były dźwiękoszczelne i wytrzymałe.

Poszukiwania drzwi wewnętrznych dobrej jakości

drzwi wewnętrzne pokojowe tanioUznałam, że najtaniej będzie jeśli poszukam tego typu produktów na internecie. Online zawsze jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: drzwi wewnętrzne pokojowe tanio, i zaczęłam przeglądać różne oferty. Bez problemu udało mi się w ten sposób znaleźć tanie drzwi pokojowe, które spełniały moje oczekiwania, nie tylko cenowe. Ostatecznie, zdecydowałam się wybrać bardzo ładne białe drzwi z owalną szybą po środku. Miały one odpowiedni rozstaw zawiasów do moich futryn i otwierały się do wewnątrz w lewą stronę, tak jak tego potrzebowałam. Dużą ich zaletą był fakt, ze mimo tego że były to drzwi wewnętrze można je było zamknąć na klucz. W komplecie z drzwiami dostawało się dwie pary kluczy. To było dla mnie ważne, ponieważ moja córka jest już w takim wieku, że potrzebuje odrobiny prywatności. Zamówiłam drzwi i teraz, czekałam już tylko na ich dostarczenie. Już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę.

Dowiedziałam się, że takie drzwi jest bardzo łatwo zamontować i nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych narzędzi, dlatego zdecydowałam się to zrobić samodzielnie. Okazało się, że faktycznie było to bardzo proste. Wystarczyło trafić w zawiasy i już drzwi działały jak należy. Zawiasy były odpowiednio naoliwione dlatego drzwi nie skrzypiały. Okazały się one także trwałe i wytrzymałe. Nie mam z nimi żadnego problemu.